sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Tn Rakovník - Vraný A 3:1

Tn Rakovník - Vraný A 3:1

9.8.2014  17:00
KP 1.kolo

Zápas s podobným scénářem jako na jaře. Jdeme do vedení, o které nakonec přijdeme. Na Tatran přijede sanitka pro našeho zraněného hráče, tentokrát Lukáše Kalouse!

Zápas jsme nezačali špatně, běžela 10.minuta, když David Chaloupka vystihl špatnou rozehrávku domácích a připravil gólovou přihrávku pro Pepu Fujdiara, který otevřel skóre (stopáž na záznamu 11:00) Přišla 19.minuta a na dlouhý nákop za naši obranu si naběhl Kučera, zpracoval si míč (podle našeho názoru rukou) a přehodil bezmocného Sailera 1:1 (stopáž 20:22) Ve 30.minutě předvedl excelentní zákrok Venca Sailer proti hlavičce domácího hráče. Domácí navíc neproměnili slibnou šanci po chybné rozehrávce naší obrany. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Zraněného Abrhama nahradil Maliňák. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivnější hrou a byli nebezpečnější. Michal Beneš ve vápně stáhl domácího hráče a kopala se penalta. Ta skončila naštěsti na naší tyči! V 63.min natáhl z dobrých 22 metrů Gögh a nechytatelnou ranou poslal domácí do vedení 2:1 (1:06:50) Chvíli na to zareagoval trenér Pazdera dvojím střídáním a poslal na hřiště ofenzivně laděnou dvojici Kalous-Novák. Prvně jmenovaný si možná nezahrál ani minutu!!! Po prvním souboji na hranici šestnáctky se poroučel k zemi a s podezřením na přetržené vazy se ho ujala rakovnická záchranná služba! To byla další komplikace pro náš tým. Když k tomu přidáme branku domácích v 80.min na 3:1, bylo jak se říká "vymalováno" Vzhledem k tomu, že už na lavičce nebyl kromě Karla Pražáka jiný hráč, tak si Karel nejenom ve svých sedmatřiceti letech zachytal krajský přebor, ale i zahrál. V 80.min pěkně z voleje pálil Libor Maliňák, ale gólové střele scházel možná metr. Konec zápasu si domácí pohlídali a my tak pokračujeme na Tatranu s bilancí 3 zápasy - 3 porážky. Doufejme, že zranění Lukáše Kalouse nebude dlouhodobějšího charakteru.

Příští týden nás čeká další těžký soupeř, vítěz loňského ročníku Sokol Ovčáry.

Výkop v neděli 17.8. od 17:00hod.