Kdo vyhraje ligu
Kdo vyhraje letošní FORTUNA ligu?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Tomáš Beránek nově webovým redaktorem

Tomáš Beránek nově webovým redaktorem

6.5.2019

Tomáš Beránek v akci na hřišti. Nyní bude pomáhat tvořit webový obsah na našich stránkách.Tomáš Beránek v akci na hřišti. Nyní bude pomáhat tvořit webový obsah na našich stránkách.

Je mi milou povinností oznámit, že se tým redaktorů našeho webu rozrostl o dobrovolníka Tomáše Beránka.

Bývalý hráč našeho B týmu bude pomáhat tvořit obsah našeho webu a informovat tak všechny naše fanoušky, soupeře a ostatní, kteří se zajímají o dění v našem klubu, který se za poslední dekádu nesmazatelně zapsal do historie fotbalu na Kladensku.

Je pravdou, že poslední dobou byl náš web ve stavu hibernace. Věřte, že to nijak nesouvisí s výsledky našeho týmu dospělých, který se může zdát, že také hibernuje. Bylo to především z důvodu mého časového zaneprázdnění.

Bude to už více než osm let, kdy jsem přinesl první zprávu o přestupu Vojty Hory ze Slaného. Snažil jsem se vždy poctivě přinášet aktuality z našeho klubu, vymýšlet různé rubriky a ankety. A když v pondělí po víkendu tyto články zaznamenaly přes 360 unikátních přístupů, byla to pro mě největší odměna:) Poslední dobou ale nezbývá čas navštěvovat všechna utkání, pořizovat fotky a ještě k tomu psát referáty.

Jsem rád, že se toho teď ujme Tomáš Beránek a bude pokračovat. Pokud by se našel někdo, kdo by nám s tím chtěl pomoci, budeme rádi.

Díky za dosavadní přízeň

Pepa Bauer