sokol-vrany.cz > Trenér A týmu Jirka Pazdera u týmu skončil!

Trenér A týmu Jirka Pazdera u týmu skončil!

20.11.2015

Nejen ostudný výkon a výsledek v posledním podzimní zápase se Lhotou byly důvodem k rezignaci trenéra Jirky Pazdery.

"Pepe" přivedl tým k historickému postupu do krajského přeboru v sezóně 2012-13 a po této sezóně na vlastní žádost skončil. Po půlroce se však na "místo činu" vrátil, když skončil trenér Kala a s týmem skončil na 7.místě, když za sebou nechali velkoměsta jako Nymburk, Příbram nebo Beroun. Základem pro toto krásné umístění bylo podzimních 14 branek "Galboše", který se v zimě stěhoval do Slaného. Čtrnáct branek je výsledek naší podzimní ofenzívy (nejhorší v soutěži). O tyto branky se rozdělilo deset našich střelců! S odstupem času je vidět, jak moc nám hráč typu Pepy Galbavého chybí.

Další sezóna 2014-15 už byla jiný adrenalin, když se nám podařilo zachránit až v posledním kole výhrou v Jílovišti.

Podzimní část sezóny Jirka Pazdera zhodnotil následovně :

„Očekávání a cíle pro podzimní část byly nepohybovat se přesně v těch patrech, kde se mančaft momentálně ocitá. Takže z toho panuje velké zklamání. V první polovině soutěže jsme bojovali zejména sami se sebou: zranění, úzký kádr, nedisciplinovanost, pracovní absence. Na těchto věcech klub dále pracoval, nicméně do výsledků se to neprojevilo. Hlavně v závěru byly výkony a přístup některých jedinců tristní, což je těžko omluvitelné. Jsou tři měsíce na to zapracovat na radikální změně a pokusit se o nápravu reputace."

Tak už to ve fotbale bohužel chodí. Je jednodušší vyměnit trenéra než větší polovinu týmu. Někteří jedinci by se však měli nad svým přístupem zamyslet.

Jirkovi nezbývá než poděkovat za to, co pro vranský fotbal udělal a to nejen na lavičce. Přejeme mu na další trenérské štaci, která určitě jednou nastane, více pracovitých disciplinovaných hráčů, skutečného lídra v kabině, plné tribuny nadšených fanoušků a kousek fotbalového štěstí. (JB)

Jirku Pazderu v jarní části na lavičce neuvidíte. Na Curva Nord určitě někdy ano.Jirku Pazderu v jarní části na lavičce neuvidíte. Na Curva Nord určitě někdy ano.
"Pepe" se sportovním manažerem Karlem Pražákem na tiskové konferenci, kde oznámil rezignaci."Pepe" se sportovním manažerem Karlem Pražákem na tiskové konferenci, kde oznámil rezignaci.