sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > trenérem B týmu jmenován Patrik Šubrt

trenérem B týmu jmenován Patrik Šubrt

23.2.2011

trenér B mužstva vyhlíží posily v bundesligovém Bayernutrenér B mužstva vyhlíží posily v bundesligovém Bayernu
trenér B mužstva vyhlíží posily v bundesligovém Bayernu

V souvislosti s personálními změnami v realizačním týmu u A mužstva vedení klubu potvrdilo, že se trenérem B týmu minimálně na jarní část soutěže stává dlouholetý hráč klubu a místní rodák Patrik Šubrt.

Jako svého asistenta si ponechal Radka Hájka, který pracoval i po boku Václava Dandy, který se přesunul k A týmu. Funkci vedoucího mužstva bude dál zastávat Zbyněk Linhart. Patrik nicméně ještě kopačky na hřebík ještě nepověsil a bude dál působit jako hrající trenér. Na otázku "Co je jeho hlavní úkol pro jarní část soutěže?" odpověděl "Chci vnést do mužstva zdravé sebevědomí. Od toho se odrazíme a budeme trápit i mužstva ze špičky tabulky. Samozřejmě dojde ke změnám v herním rozestavení a rád bych aplikoval aktivní presink po vzoru pana Hřebíka"