sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Tuchlovice - Vraný A 1:0

Tuchlovice - Vraný A 1:0

18.6.2011  17:00
1.A třída 30.kolo

Poslední zápas sezóny jsme odehráli v Tuchlovicích, kde rozhodl jediný gól a to do naší branky, kterou netradičně hájil Libor Maliňák.

sestava : Maliňák - Kala, Kalík, Matoušek, Soudek - Volf, Galbavý, Zelenka, Němec - Frič, Rešl

střídali : 61.Kubík za Soudka, 86. Hora za Friče

Překvapením (pomineme-li lhoteckého Asníka jako hlavního rozhodčího!) bylo nasazení Libora Maliňáka do branky. Trenér nemohl počítat se Šplíchalem (po operaci), s Jochmanem (dovolená) ani s Pražákem, který měl původně nastoupit, ale právě střela Maliňáka na čtvrtečním tréninku mu bolestivě zranila ruku.

Hned ve 2.min zápasu Galbavý vyzkoušel pěknou střelou Pečonku v tuchlovické brance, který odvracel na roh. Ve 4.min zkoušel střelu i Němec, ale chyběla jí razance i přesnost. V 7.min se poprvé prezentoval pěkným zákrokem Maliňák. V 9.min vybojoval na levé straně domácí hráč míč a centrem do vápna našel hlavu Jalaghonii, který překonal našeho váhajícího brankáře 1:0. Ve 13.min Maliňák likviduje krásnou střelu z voleje. V 15.min se po rohu dostal do veliké šance Ruda Rešl, ale rozvlnil pouze boční síť. Ve 21.min po rychlé akci Němec-Rešl-Galbavý střílí, ale Pečonka opět odvrací na roh. Domácí nás pak začali přehrávat rychlou kombinační hrou a hraje se nahoru-dolů. Ve 30.min se poprvé zlobíme na výrok rozhodčích, když odpouštějí domácím hraní rukou v pokutovém území. Ve 43.min dostal Rešl od Galboše krásnou kolmici, ale zakončení mu překazil domácí obránce.

Druhý poločas začal naším velikým náporem a hra se na obou stranách přitvrdila. Domácí se dostali pod tlak a z vlastní poloviny se dostávali jen sporadicky. V 51.min domácí Kedroň tvrdě zajel do Matouška a v přerušené hře ho ležícího ještě trefil kolenem! Zde podle našeho pohledu měla přijít ČK a ne pouze ŽK, kterou rozhodčí Asník domácímu záložníkovi ukázal. V 61.min přišla naše největší šance na vyrovnání v druhém poločasu. Galboš se protáhl po pravé straně a vyběhnuvšího Pečonku chtěl chytře přehodit. Bohužel míč skončil až nad brankou domácího, dobře chytajícího gólmana. Pak jeden ze lhoteckých hráčů, kteří se přijeli podívat na výkon svého spoluhráče Asníka, vběhl na hřiště a kotrmelci začal oslavovat konečné 5.místo v tabulce. V 65.min výborně hrající Roman Němec těsně míjí střelou ze 30m branku. V 70.min pěkným centrem hledal Zelenka Kalíkovou hlavu, ale opět pokus končí mimo tyče. V 75.min domácí podnikli ojedinělý brejk, který na poslední chvíli zablokoval "Kalda".  V 85.min se do veliké šance dostali domácí, ale Vajgl branku naštěstí netrefil. V 89.min Němec naposledy testuje pozornost Pečonky tvrdou střelou z hranice vápna, která už poněkolikáté v tomto zápase končí rohem. To byl zároveň poslední moment zápasu.

Naši hráči se rozloučili s fanoušky bojovným výkonem a remízu by si určitě zasloužili.

foto ze zápasu najdete zde

Před zápasem samotným byla pro fanoušky (vranské) nepochopitelná změna v delegaci rozhodčích. Jak může zápas rozhodovat někdo, kdo je zároveň aktivním hráčem mužstva, se kterým náš tým bojuje na dálku o konečné pořadí?

Na rozumnou odpověď ale nečekejte a užijte si raději pár týdnů volna bez fotbalu.

Pěknou dovolenou Vám přeje SOKOL VRANÝ!
rozhodčí Asník zápas zkušeně "odřídil"rozhodčí Asník zápas zkušeně "odřídil"
rozhodčí Asník zápas zkušeně "odřídil"
Libor Maliňák nezklamal ani v branceLibor Maliňák nezklamal ani v brance
Libor Maliňák nezklamal ani v brance