koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > utkání ve Všenorech kontumováno v náš prospěch!

utkání ve Všenorech kontumováno v náš prospěch!

2.5.2013

Po Velvarech, kde nemohli nastoupit dva jejich hráči měli trable se změnou registračních průkazů i ve Všenorech. Ti na to ale doplatili kontumací. Díky tomu se náš A tým posunul v tabulce na 2.příčku!

rozhodnutí STK

Dle zápisu o utkání nastoupil za družstvo klubu Všenorský SK hráč Müller Martin ID 70110155. Kontrolou
STK SKFS bylo následně zjištěno, že hráč nastoupil na základě registračního průkazu /Všenorský S.K./, který byl registračním úsekem FAČR prohlášen za neplatný.

Rozhodnutí STK SKFS :
Utkání se kontumuje v souladu s ustanovením článku 58/8b SŘ z důvodu neoprávněného nastoupení hráče družstva klubu Všenorský SK na neplatný registrační průkaz. Družstvu klubu Tělovýchovná jednota SOKOL VRANÝ se dle článku 63/1 SŘ přidělují 3 body, ruší se výsledek dosažený na hřišti a započítává se aktivní brankový poměr 3:0. Případ se předává DK SKFS k dořešení.

1.FC Slovan Velvary B  21