sokol-vrany.cz > V generálce jsme přehráli Velvary (1.B) 3:2

V generálce jsme přehráli Velvary (1.B) 3:2

4.3.2012

V nedělním odpoledni se na umělé trávě v Lounech odehrál náš poslední přípravný zápas před prvním jarním mistrovským zápasem.

sestava :

Šplíchal - Hlaváček (50.Kala), Prágl, Kalík, Zelenka (60.Němec) - Beneš (70.Hurt), Matoušek, Rainer, Maliňák - Urban (65.Bauer), Galbavý

Ve 12.min se parádní ranou do šibenice prezentoval Zelenka a otevřel tak skóre zápasu - 1:0. V průběhu prvního poločasu si naši hráči vytvořili ještě několik vyložených šancí, ale ty gólem bohužel už neskončily.

Krátce po změně stran se křižnou střelou prosadil Beneš a bylo to 2:0. Velvarští snížili po situaci, které předcházel jasný faul na Kalu, který ještě v pádu porazil bezmocného Šplíchala - 2:1. Poté otřel o tyč svojí dalekonosnou střelu Hlaváček. V 68.min byl ve vápně nejdůraznější Urban a propálil vše co mu stálo v cestě - 3:1.

Hosté odpověděli po rohu ranou Pflégra - 3:2. Místo snahy o vyrovnání se právě Pflégr zaměřoval spíše na "osobní souboje" s naším Matouškem a evidentně situaci uklidnit nechtěl. Pflégr nám tak kromě pěkných tepláků už nic neukázal.

S blížícím se koncem to začalo na hřišti jiskřit a tak hlavní rozhodčí raději zápas o pár minutek ukončil.

Příští týden zveme všechny naše příznivce na první mistrovské utkání jara s týmem z Hřebče.