sokol-vrany.cz > U8 přípravka zakončila sezónu vítězným turnajem

U8 přípravka zakončila sezónu vítězným turnajem

22.6.2014

V sobotu odpoledne odehrála naše přípravka dvoukolový turnaj s týmy SK Zichovec a SK Slaný a současně tak oficiálně zakončila sezónu.

Diváci, kterých se sešlo požehnaně, mohli vidět krásné akce, famózní zákroky brankářů a hlavně spoustu pěkných branek. Po odehrání turnaje, vyhlášení výsledků a ocenění za nejlepší hráče a brankáře pokračovalo odpoledne dovednostními soutěžemi. Kluci a holky si to tak mohli rozdat se svými rodiči v klasickém slalomu a bylo se na co dívat :) Rozhodující desátý bod musel pro hráče vybojovat v souboji s Patrikem Šubrtem přítomný hráč A týmu Libor Urban. Nejpřesnějším střelcem se v další disciplíně stal Martin Zázvorka.

Za bohaté občerstvení patří dík Zdeňkovi Bláhovi, panu Novákovi z Kamenice a hostinskému Lukášovi Urbanovi, který dětem věnoval sud malinovky. O selátko se vzorně postaral Vašek Vít a organizačně to výborně odřídil Fanda Melen.

Další dík patří rodičům a to hlavně maminkám, které donesly spoustu dobrot stejně jako čerstvý ženáč Petr Matoušek, který klukům přivezl ze svatby dort.

pěkné léto Vám přejí trenéři

Pepa, Radek a Patrik

foto zde

nejlepšími hráči / brankáři jednotlivých týmů byli vyhlášeni :

Sokol Vraný - Tomáš Bolfik / Kryštof Hájek

SK Zichovec - Lucka Martiníková / Adam Troják

SK Slaný - Jirka Zápotocký / Pavel Novák zapůjčený ze Sokol Vraný :)

Zhruba do poloviny července bude volno. Sledujte prosím webové stránky, kde se dozvíte více info o dalším programu.