sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > V sobotu nás čekají Zlonice

V sobotu nás čekají Zlonice

15.9.2020

Další týden před námi, který vyvrcholí derby zápase proti sousednímu celku ze Zlonic.

Tréninky tento týden jsou opět úterý a čtvrtek od 18:00, na kterém očekáváme vysoký počet hráčů, jelikož je třeba dostat ze sebe nedělní prohru ve Velvarech.

A samozřejmě se připravit na sobotní návrat do Agros Areny po třech týdnech a na našeho dalšího soupeře - SK Zlonice. Blíží se derby a náš sobotní soupeř je posílen o jednoznačnou 5:1 nad Lidicemi, tudíž nás nečeká nic lehkého.

Přijďte se podívat na jistě vypjaté utkání, které pro nás skončí, doufejme, ziskem třech bodů. Výkop tentokrát už v 16:30, sobota 19. září.