sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > POKER TOUR IV. - výsledky

POKER TOUR IV. - výsledky

3.5.2012

Bez úřadujícího leadera celé tour Tonyho W.O. který odletěl ladit pokerovou formu do Turecka, se ve čtvrtek večer uskutečnil čtvrtý turnaj naší pokerové série.

Vítězem se stal agresivní Karlos Frič, který měl ve finálovém souboji proti Bakerovi více štěstí, když už se jen hrála hra "naslepo". Na třetím místě skončil nenápadný Urbi, který vystřídal v průběžném pořadí Tonyho. Čtvrtý skončil Jochy, kterému ani full house v jeho poslední hře nestačil na úspěch. Páté místo obsadil Beny, který hrál oproti minulému turnaji výrazně lépe, ale neuposlechl varování Bakera v podobě "listů" na ruce a tato barva ho poslala od finálového stolu. Kalda předvedl zatím nejlepší výkon a dostal se pět bodů od finále. Zelí se potřetí za sebou dostal mezi posledních děvet a průběžně dělí 6.-7.místo s Jochym. Abr se během večera potýkal s nadměrným množstvím endorfinů a pravidelně se chtěl ze hry vysvobodit pomocí all-inů naslepo, což mu moc nevycházelo a stával se z něj pomalu chipleader. Nakonec bral 6 bodů za třinácté místo. Šokem pro všechny je určitě 14.místo Galboše. I tak Pepa drží bezpečně účast na prosincovém finále. Dnešní žebříček uzavírají novic Jarda, Oťásek a Kája Čermák.

Všem děkujeme za účast a personálu klubové restaurace za obsluhu

Další turnaj se odehraje v týdnu před posledním mistrovským utkáním 14.června.

ředitel Pokerové tour - JmB

průběžné pořadí celé série  >>> Soubor:Poker Tour 2012 IV.pdfPopis:

výsledková listinavýsledková listina
výsledková listina
Jochy s Karlosem, celkovým vtězem IV. turnajeJochy s Karlosem, celkovým vtězem IV. turnaje
Jochy s Karlosem, celkovým vtězem IV. turnaje

1.B třída skupina A 2022/23