sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2010-11 > Lhota - Vraný dorost 2:4

Lhota - Vraný dorost 2:4

16.4.2011  10:15
OP dorostu 13.kolo

Po remízovém "zaváhání" na Velké Dobré pokračuje náš dorost ve spanilé jízdě okresním přeborem. Tentokrát jasně zvítězil ve Lhotě. Do branky se musel postavit místo Tomáše Lowika, který pyká za ČK, Ondra Vébr a nevedl si vůbec zle. Navíc náš trenér nemohl počítat s oporami Novákem, Soudkem a Horou, kteří byli nominování k zápasům A resp. B týmu.

O naše branky se postarali hattrickem Tomáš Kubík a jednu branku přidal Jirka Vébr.

sestava :

Vébr O. - Náprstek, Liška, Šedivý, Sýkora - Císař, Kubík, Hora, Bradáč - Vébr J., Formánek

střídali : 80.min Holub za Vébra J. a 85.min Pechan za Formánka

V příštím kole přivítáme v neděli 24.4. od 10:15 tým ze Zlonic.

sezóna 2010-11