sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2010-11 > Vraný dorost - Zlonice 13:0

Vraný dorost - Zlonice 13:0

24.4.2011  10:15
OP dorostu 14.kolo

Poprvé se na jaře představili naši dorostenci domácím divákům a připravili jim krásných 13 branek.

Hosté přijeli pouze s 10 hráči a předem už na nich bylo vidět, že vědí co je čeká.

Už od úvodních minut naši hráči ukázali, kdo bude pánem na hřišti. Ve 4.minutě padla první branka - 1:0. Rychlou kombinační hrou se spoustou krásných branek po vypracovaných akcích musel hráčům ze Zlonic fotbal pěkně zhořknout. Největší práci tak měla naše hlasatelka Renata Urbanová, která nestíhala hlásit střelce branek. Kuriozní branku vstřelil Martin Václavík, když se do skákajícího míče opřel ještě na vlastní polovině a dlouhý kop skončil v brance překvapeného zlonického brankáře.

střelci branek: 5x Kubík, 3x Jirka Vébr, 2x Novák, Liška, Václavík, Folda

sestava :

Löwe - Náprstek, Liška, Soudek, Sýkora - Vébr O, Kubík, Bradáč, Šedivý - Vébr J., Novák

střídali : 46.min Formánek za Nováka, 46.min Václavík za Sýkoru, 46. Císař za Náprstka, 65. Folda za Ondru Vébra

poločas : 8:0

V příštím kole náš dorost zajíždí v sobotu 30.dubna na Stochov.

spokojení diváci
....spokojené fanynky na severní tribuně....spokojené fanynky na severní tribuně
....spokojené fanynky na severní tribuně
Honza Liška střílí krásnou branku z 20 metrůHonza Liška střílí krásnou branku z 20 metrů
Honza Liška střílí krásnou branku z 20 metrů
"Nováček" přidal ke svým 29 brankám další 2"Nováček" přidal ke svým 29 brankám další 2
"Nováček" přidal ke svým 29 brankám další 2
Martinn Václavík vstřelil branku z vlastní polovinyMartinn Václavík vstřelil branku z vlastní poloviny