sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Vraný A - Benátky n.J. 0:4

Vraný A - Benátky n.J. 0:4

3.11.2013  14:00
KP 13.kolo

Benátky rázným způsobem utnuly naši roční neporazitelnost na domácím hřišti a zaslouženě zvítězily. Pro zranění musel navíc ve druhém poločase odstoupit Pepa Galbavý!

na detailní průběh zápasu se můžete podívat v reportáži Ondřeje Nejedla - zde

poločas 0:1

sestavy:

TJ Sokol Vraný: Kudrna – Hřib, Hrebinka, Urban, Beneš, Matoušek, Abrham, Kala, Ortbauer, Maliňák, Galbavý.

SK Benátky nad Jizerou: Jíra – Rosenkranz, Jakubec, Karásek, Třasák – Jiránek, Buryán, Škarecký, Horák – Mich. Korec, Mart. Korec.

Rozhodčí: Žáková – Richtár, Tobiška.

sk_benatky.jpg

záznam z utkání zde (chybí větší část druhého poločasu....na uploadu intenzivně pracujeme)

benátský Škarecký (střelec 2 branek) atakován Matouškembenátský Škarecký (střelec 2 branek) atakován Matouškem
benátský Škarecký (střelec 2 branek) atakován Matouškem