sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Vraný A - Hostouň 1:1

Cennou remízu zachránil v samém závěru střídající Novák!

sestava : Sailer - Kuna, Jaráb, Rada, Zelenka - Rilke, Maliňák, Chaloupka, Hurt - Jalaghonia, Fujdiar

střídali - Rainer, Novák, Hlavatý

připraveni - Löwe

Kdo dorazil na zápas později, o nic nepřišel. Hostouň byla v držení míče mírně aktivnější, ale do vyložené šance se dostala až ve 40.minutě kdy kapitána Buranta vychytal Sailer. Na druhé straně se do slušné šance dostal Vasil Jalaghonia, ale chyběla mu přesnost a klid v koncovce.

poločas 0:0

Stejný hráč pálil ve 47.minutě, ale vybral si pouze náruč hostujícího Kolumbiče. Běžela 55.minuta, když si na přesný dlouhý balón Jarába naběhl Rilke, ukázkově ho zpracoval a pohotově levačkou vystřelil. Branku trefil, doslova! Ještě teď se tam možná klepe břevno. Hned z protiútoku hosté zazvonili také! Jenže od tyče se míč odrazil k Burantovi a ten nedal Sailerovi šanci - 0:1! V 57.min po pěkném centru Rilkeho střílí aktivní Jalaghonia, ale míč končí na rohu. Vasil v zápětí našel centrem překvapeného "Fujiho" a ten jakoby nevěděl, čím míč do branky dostat. Snaha o vyrovnání byla na našich hráčích znát a odměnou jim byla 86.minuta. Emil Rilke, tentokrát v roli nahrávače, poslal střílený centr do vápna, na který si naskočil střídající Novák a zcela zaplněná Curva Nord expolodovala radostí - 1:1. Konec zápasu už nic zajímavého nepřinesl a tak sudí Suchý (dobrý výkon) ukončil utkání. "Dobrej bod", ozývalo se pod solární elektrárnou.

video ze zápasu najdete zde

foto ze zápasu zde

Mužem zápasu vybrala Curva Nord jednomyslně domácího Zdeňka Radu.

V příštím kole se představí A tým v Berouně. Výkop v sobotu 28.března od 15 hodin.

Vasil odehrál slušné utkání a schytal hodně ranVasil odehrál slušné utkání a schytal hodně ran