sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Vraný A - Jíloviště 1:1

Vraný A - Jíloviště 1:1

1.9.2013  17:00
KP 4.kolo

I druhý zápas před domácím publikem skončil plichtou, za kterou jsme nakonec byli rádi. Jíloviště přivezlo kromě svých rowdies a jejich vuvuzel i hodně kvalitní mančaft.

Skóre utkání otevřel náš elitní střelec Pepa Galbavý, ale soupeř v samém závěru prvního poločasu vyrovnal a to ještě "Kudrnáč" řešil tři vyložené šance hostů. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, ale byli to hosté, kteří mohli z pokutového kopu jít do vedení. Hostující Kočí penaltu poslal mimo tyče a tak jsme nakonec mohli být rádi za bod. Ve druhém poločase jsme si vypracovali pár slibných šancí, ale vždy tomu něco scházelo.

krátký referát ze zápasu : Soubor:4_vrany_a_jiloviste.pdfPopis:

sestava : Kudrna - Matoušek, Kalík, Jaráb, Maliňák - Urban, Kubík, Chaloupka, Abrham - Galbavý, Ortbauer

střídali : 46. Rainer za Kubíka, 55. Hrebinka za Ortbauera

videozáznam ze zápasu můžete sledovat zde (kamera Libor Urban st.)

foto ze zápasu zde

hosté předvedli velice kvalitní výkonhosté předvedli velice kvalitní výkon
hosté předvedli velice kvalitní výkon

sezóna 2013-14