sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - Klecany 5:5

1.A třída 29.kolo
12.6.2011  17:00
1.A třída 29.kolo

Při loučení vranské "10" Michala Davida padlo 10 branek. Bohužel jich 5 skončilo v naší síti a tak se body dělily.

sestava : Jochman - Kala, Kalík, David, Zelenka - Volf, Maliňák, Matoušek, Němec - Rešl, Galbavý

střídali : 70. Frič za Rešla, 79. Soudek za Volfa

připraveni : Pražák, Hora, Kubík, Liška

Ještě než utkání začalo, tak předseda klubu Pavel Patč spolu s dalšími členy poděkovali před slušně naplněnou tribunou Michalovi Davidovi, který se po 9 odehraných sezónách loučil s vranským dresem.

Hned od první minuty jsme začali hrát aktivně a přicházeli první příležitosti. Hned v 1.min "Galboš" tradičně vysunul Volfa, ale ten se zakončením váhal. Vzápětí centr Rešla našel Maliňáka na značce pokutového kopu, ale střela šla nad branku. Ve 12.min si Pepa Galbavý pohrál s obráncem a připravil palebnou pozici pro Libora Volfa, který se tentokrát nemýlil a pohotově uklidil míč ke vzdálenější tyči 1:0. V 16.min jsme důrazně nezakončili na hranici vápna, hosté podnikli rychlý protiútok, který Rybecký zakončil gólově 1:1. Ve 25.min Volf vyslal kolmici na "Galboše", ale hostující hráč Barák zahrál úmyslně rukou a zabránil tak evidentnímu sólovému úniku našeho hráče. Dle výkladu pravidel jasná ČK. Rozhodčí měl na věc jiný pohled a tak tasil jen ŽK! Ve 32.min Kalík vybídl do další šance Volfa, ale Libor opět dlouho se zakončením váhal. Poté přišla série našich třech rohových kopů, ze kterých jsme branku neohrozili. Ve 35.min Maliňák z malého vápna pouze trefuje brankáře. Na druhé straně zahrozil střelou těsně vedle Loskot. Ve 40.min vybojoval na okraji vápna míč Rešl a poslal míč do malého vápna, kde "Cápa" přetlačil nadvakrát nejistého brankáře Kremína a dostává nás do vedení 2:1. Tři minuty nato rozehrál roh Galbavý na "Malinu", ten milimetrovým centrem našel ve vápně volného Matouška, který se nádherně ve vzduchu do míče položil a vstřelil tak svůj druhý gól v utkání 3:1. Tak se šlo i do kabin.

Začátek druhého poločasu jsme opět nezvládli. Hned ve 46.min "Zelí" fauloval na hranici 20m. Míč si postavil hostující Filinger a krásnou střelou přes zeď snížil na 3:2. V 52.min Matoušek nahrával a Galbavý střílel do tyče. V 60.min se klecanskému Filingrovi povedlo z trestného kopu to, co už chvilku předtím zkoušel. Nečekal na hvizd rozhodčího a křižnou střelou překvapil "Jochyho", který si teprve rovnal zeď - 3:3. Hned po rozehrávce se po pěkné rychlé kombinaci míč dostal ke "Galbošovi" a ten svojí druhou střelu zápasu uklidil do šibenice bezmocného brankáře 4:3. V 63.min se dvakrát vyznamenal Jochy při závaru před naší brankou. V 64.min David krásně našel Volfa, ten hokejovým blafákem se zbavil brankáře a s lehkostí gólově zakončil - 5:3.  V 73.min střídající Frič pěkně přešel přes dva hráče, ale finální přihrávku gólman zastavil. V 76.min s chutí hrající "Galboš" vnikl do vápna, zbavil se brankáře a tak místo střely z úhlu volil zpětnou přihrávku na Volfa, který svůj hattrick odmítl a v jasné šanci přestřelil. V 82.min přišla pro nás zlá tříminutovka. Po autovém vhazování se míč dostal ke střídajícímu Pfeiferovi a ten z malého vápna lehkou hlavičkou snižuje na 5:4. Tři minuty nato opět chyba ve vápně, k míči se dostal nebezpečný Filinger a střelou z uctivé vzdálenosti opět překvapil našeho brankáře. Svým třetím gólem v zápase tak stanovil konečný stav na 5:5.

Jakmile se na světelné tabuli objevila 90.minuta, tak sudí Matoušek ukončil bez jediné minuty nastavování zápas a připravil tak Michala Davida o připravené střídání, při kterém si měl vychutnat zasloužené "standing ovation" našich fanoušků. Je veliká škoda, že jsme se s ním nemohli rozloučit vítězstvím, za kterým nás celých 9 sezón vždy vedl.

Poslední zápas sezóny odehrajeme v sobotu 18.června od 17:00 na hřišti Tuchlovic, které remizovali v Dobřichovicích 4:4.

Přijeďte naše mužstvo povzbudit!

foto z utkání najdete zde

sezóna 2010-11