sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - Mnichovo Hradiště 2:1

Vraný A - Mnichovo Hradiště 2:1

27.3.2016  15:00
KP 18.kolo
Vraný

Velikonoční radost v podobě prvních jarních tří bodů. Hostům jsme vrátili podzimní prohru stejným gólovým rozdílem.

branky : 4.Fujdiar, 70.Urban - 87.Tomašov

sestava :

Sailer - Fujdiar, Rada, Jaráb, Prágl, Zelenka - Šafner, Kujal, Chaloupka, Hodzič - Urban

střídali : 79.Novák za Kujala, 87.Hlavatý za Chaloupku

připraveni : Obrcián, Klimpl

Takový začátek zápasu dlouho nepamatujeme. Abychom od 4.minuty vedli, to jsme zažili naposledy v domácím utkání proti Tuchlovicím (kam mimochodem zajíždíme v dalším kole). Střela se ve vápně otřela o ruku hostujícího hráče, změnila směr a rozhodčí Vácha nařídil pokutový kop! Inkriminovaný okamžik ale bohužel kameraman nestihl zachytit a tak si posouzení, zda byla penalta přísná (jak se domnívali hosté) bohužel ze záznamu neuděláte. K zahrání pokutového kopu se postavil Pepa Fujdiar a s přehledem proměnil - 1:0. Třetím gólem v sezóně se osamostatnil na čele tabulky střelců. Vstřelený gól dodal našim hráčům více klidu a bylo vidět, že chtějí "urvat" první jarní výhru. Škoda, že proti takovému soupeři jsme si nedokázali vytvořit více vyložených šancí. Když už hosté chybovali a nabídli Chaloupkovi vyloženou šanci, tak ji David trestuhodně odmítl. V 71.min pronikl po pravé straně dobře hrající Láďa Šafner a centrem připravil první sezónní trefu pro kapitána týmu Libora Urbana 2:0. Hostům se podařilo z ojedinělé šance korigovat výsledek v samém závěru Tomaševem 2:1.

O výbornou kulisu se postaralo tvrdé jádro kolem Honzy Lišky. Věříme, že podobné atmosféra bude i na dalších utkáních našeho A týmu.

pár fotek z utkání najdete zde

záznam z utkání na TV COM

V příštím kole zajíždíme do Tuchlovic. Výkop v sobotu 2.dubna v 16:30.

Láďa Šafner stíhá hostujícího ZajíčkaLáďa Šafner stíhá hostujícího Zajíčka
Láďa Šafner stíhá hostujícího Zajíčka