sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Vraný A - Ostrá 0:2

Vraný A - Ostrá 0:2

27.9.2014  16:30
KP 8.kolo

Ani tentokrát nestačil bojovný výkon na soupeře, který pálil dvakrát ostrými.

poločas 0:1

branky - 17.min Sirový, 71. Kouba

Když už jsme byli v 70.min po pěkné střele Libora Urbana blízko vyrovnání, tak z následného rychlého protiútoku jsme inkasovali podruhé.

Premiéru ve vranském dresu si odbyl Lukáš Obrcián, kterého se podařilo angažovat jen pár dnů před zápasem z SK Kladno. Jemu nic jiného než pevné zdraví přát snad už ani nemůžeme!

sestava : Obrcián - Beneš, Jaráb, Rada, Zelenka - Fujdiar, Maliňák, Matoušek, Hurt - Urban, Novák

připraveni nebo střídali : Löwe, Němec, Matyáš, Plašil J.

video ze zápasu zde

foto zde

Názor trenéra Jirky Pazdery na utkání s Ostrou

„Soupeř měl svou kvalitu, koneckonců jeho postavení v tabulce hovoří za vše. Přesto si myslím, že jsme hráli 70 minut minimálně vyrovnanou partii. Výsledek je však opět nulový, což je pro nás všechny deprimující. Z této bryndy nám nikdo nepomůže, jen my sami. Pracovat v týdnu a v sobotu se zdviženou hlavou do Rejšic."

sezóna 2014-15