sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Petrovice 0:2

Vraný A - Petrovice 0:2

29.4.2012  17:00
1.A třída 23.kolo

Dvě naše fatální chyby potrestal petrovický Mandík a zajistil tak hostům tři body.

poločas 0:0 / ŽK 5:2

sestava :  Jochman - Beneš (81.Bauer), Kalík, Matoušek, Zelenka - Hlaváček (46.Prágl), Rainer (72.Kubík), Maliňák, Urban - Abrham, Galbavý

připraven : Šplíchal, Kala

Utkání pro nás začalo ve 2.min varováním v podobě obrovské šance, ve které se ocitl petrovický Bílek po nedorozumění Zelenky s Urbanem. Překonaného Jochmana zachránila jen nepřesnost hostujícího hráče. O deset minut později bylo před naší brankou pěkné dusno. To se po TK Brunclíka prosadil petrovický útočník a jeho hlavičku vytěsnil "Jochy" na břevno a odražený míč vykopával po dalším pokusu hostů Matoušek z brankové čáry. Ve 22.min se do vápna dostal typickým způsobem Galbavý a ve chvíli, kdy se chystal zakončit svojí individuální akci byl doslova sestřelen a pro jistotu zalehnut. Proč se nepískala penalta, ví jen arbitr Svoboda. (pozn. redakce ....i petrovičtí hráči o poločas přiznali penaltový zákrok!) Ve 24.min po akci Abrhama střílel přesně Rainer, ale domácí obránce míč z brankové čáry vyhlavičkoval a Zelenkova dorážka skončila na rohu. Ve 30.min hosté zahrozili Štemberkem, ale Jochman byl připraven. Ve 33.min po rohu Zelenky ve slibné pozici nepřesně hlavičkoval Kalík. Ve 35.min Galbavý zklepl na Rainera a jeho pohotovou střelu hostující Hejl zneškodnil. Ve 43.min zakončil Galbavý naše poločasové snažení technickou střelou vedle branky.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Ve 49.min ztratil na půlce míč Beneš, petrovický Brunclík vyslal Mandíka, který nedal tváří v tvář "Jochymu" šanci - 0:1! Gólem zaskočená obrana vyprodukovala o dvě minuty později další minelu. "Kalda" chtěl zahrát dlouhý skákající míč hlavou domů, ale špatně míč zasáhl, čehož využil opět petrovický Mandík ke vstřelení druhé branky - 0:2. V 56.min hosté zahrávali roh, "Jochy" na míč nedosáhl a po hlavičce petrovického hráče se ozvalo naše břevno! Chvilku nato chyboval ve středu hřiště Rainer, ale bohudík nás hosté tentokrát nepotrestali. V 62.min se do gólové šance dostal Urban, ale Hejl byl pozorný. V 64.min se pokoušel snížit stav skóre střelou z hranice velkého vápna  Abrham, ale opět Hejl na místě. Do konce zápasu byla hra často přerušovaná a hosté se takticky uchýlili k obraně dvougólového náskoku. V 80.min zkoušíme vabank hrou na tři útočníky, ale kromě jedné se rodící šance Galbavého to ovoce nepřineslo.

Petrovice tak odvážejí z Vraného svojí druhou výhru z hřiště soupeře v této sezóně a zároveň nám uštědřili druhou porážku na domácím trávníku.

Nezbývá, než se z této porážky poučit a připravit se na další souboj, který nás čeká v sobotu ve Lhotě.