sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > Vraný A - Petrovice 2:2

Vraný A - Petrovice 2:2

7.10.2012  16:00
1.A třída 9.kolo

Nedokázali jsme využít celozápasovou přesilovku a nechali soupeře srovnat dvoubrankové vedení!

poločas 1:0

branky : Maliňák, Galbavý

sestava :

Šplíchal - Beneš, Jaráb, Kalík, Zelenka - Hlaváček, Maliňák, Rainer, Urban - Galbavý - Hořejší

střídali :

43. Abrham za Hořejšího

55. Matoušek za Hlaváčka

ČK 88.min Matoušek - 6.min. Brunclík (Petrovice)

a reakce kouče Jirky Pazdery ?

"Tak to se nám zase něco „povedlo"! Soupeři jsme na cestu přímo vnutili dva body. Příčiny můžeme hledat jen a jen sami u sebe a pokud se tohle nezmění, tak se do vršku tabulky prostě nedostaneme. Když k tomu připočtu zranění Kuby Hořejšího a nesmyslné vyloučení Petra Matouška, tak se mi těžko hledají pozitiva. Žádná totiž nejsou!"

foto ze zápasu zde

Poměrně brzké vyloučení petrovického Brunclíka nám moc nepomohloPoměrně brzké vyloučení petrovického Brunclíka nám moc nepomohlo
Poměrně brzké vyloučení petrovického Brunclíka nám moc nepomohlo

sezóna 2012-13