sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Vraný A - Příbram 1:1

KP 10.kolo

Bod po pěti porážkách v řadě. Proti poslednímu je to ale málo.

poločas 0:0

branky : 79.Zelenka - 76.Dražan

Za krásného podzimního počasí jsme odehráli zápas, který jsme chtěli už s ohledem na postavení soupeře v tabulce bezpodmínečně vyhrát. Prvních třicet minut zápasu to byli ale hosté, kteří se více času pohybovali na naší polovině. Kromě 30.min, kdy štiplavou střelu příbramských musel po zákroku Obrciana vykopávat Jaráb a naší pěkné akci se střelou Abrhama do tyče v 38.min se nic zásadního nedělo. Hostující hráči se chtěli ukázat před novým trenérem (bývalý ligový hráč Jiří Rychlík) a hráli důrazně. My jsme předvedli několik pěkných kombinací, které bohužel k vypracování vyložených šancí nevedly.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu a bylo vidět na obou mužstvech, že jim postavení v tabulce svazuje nohy. V 76.min obrali hosté ve středu pole důrazně "Chalího" o míč, podnikli rychlý protiútok s gólovým zakončením Dražana 0:1. O pár minut později postupoval po pravé straně Matoušek a byl faulován. Z následného trestného kopu se dostal k odraženému míči kapitán Ondra Zelenka a propálil vše co stálo v malém čtverci 1:1. V samém závěru jsme ještě mohli přidat Urbanem vítězný gól, ale další trestný kop zblokoval hostující hráč ve zdi. Poté už hlavní rozhodčí Kudrjavcev zápas ukončil a body se tak dělí.

sestava : Obrcian - Matoušek, Rada, Jaráb, Zelenka - Fujdiar, Rainer, Chaloupka, Abrham, Urban - Jalaghonia

připraveni / střídali : Sailer, Hlavatý, Novák, Matyáš, Kolář, Hurt

videozáznam ze zápasu zde

pár fotek ze zápasu zde

K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 19.října do Rakovníka, kde se střetneme s místním SK.