sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Vraný A - Sedlčany 0:3

Výkon našeho mužstva věcně ohodnotil člen sedlčanského realizačního týmu, když komusi odpovídal na otázku, jaký je průběh. "Herně na tom nejsou zas tak špatně, ale dopředu jsou jaloví."

sestava :

Sailer - Matoušek, Jaráb, Rada, Zelenka - Fujdiar, Maliňák, Abrham, Hurt - Jalaghonia, Urban

střídali : Rainer > Jalaghoniu, Novák > Hurta, Kolář

připraven : Obrcian, Hlavatý

Byl to podobný zápas, jako nedávno s Klecany. My jsme se snažili hrát a soupeř dával branky. Už po patnácti vteřinách se hosté dostali do zakončení a mohli jsme být rádi, že míč neskončil v síti. První branku jsme inkasovali v 18.min z kopačky Dvořáka. Ve 30.min se prohnal naší obranou Němec a křižnou střelou zvýšil na 0:2. Tak skončil i poločas. My jsme se do vyložené šance snad kromě jedné ojedinělé akce Jalaghonii s Urbanem nedostali. Na naší straně byla vidět snaha vstřelit kontaktní gól, ale spousta nepřesností převažovala. Do kabin šli hosté s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhém poločase jsme v 70.min po dalším laxním odehrání obrany dostal k míči Senft a střelou z hranice vápna dokonal dílo 0:3. Na všech hráčích bez rozdílu je vidět psychická "deka" a nedaří se ani největším tahounům. Nesmíme ale věšet hlavu! Vždyť máme stejný počet bodů co Dortmund a do konce soutěže se hraje ještě o 54 bodů. Pomocí by mohl být bodový zisk z dvojzápasu venku. Příští týden zajíždí A tým do Suchdola a týden nato do Semic.

záznam z utkání zde (střelci ani skutečný stav zápasu se bohužel nedařilo kvůli problémům s přenosem aktualizovat)