sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Vraný A - Semice 4:1

Vraný A - Semice 4:1

11.5.2014  17:00
KP 25.kolo

Prvostřelci řídili čtyřgólovou výhru!

Soubor:25_vrany_a_semice.pdfPopis:

pár zajímavostí :

• premiérové branky ve vranském dresu zaznamenali Rada, Kalous a Kolář. Pro "Rajnyho" to byl první gól této sezóny.
  • do utkání přivedl tým poprvé jako kapitán Ondra Zelenka (Libor Urban totiž po zápase s Čelákovicemi rozšířil naši marodku a bude pravděpodbně kvůli tříslům chybět ve zbytku sezóny!)
  • dopoledne si Petr Matoušek dal v rámci pražského VW maratonu "desítku" v čase 49:33 min
  • podzimní utkání skončilo stejným skóre (jen ve prospěch Semic)

záznam z utkání zde

fotogalerie zde

krátký pohled kapitána na utkání  Soubor:zeli.m4aPopis:

Co na utkání říkal trenér týmu Jirka Pazdera?

„Dvě domácí výhry nám zaručují definitivu a to byl hlavní cíl, z tohoto pohledu splněno. Musí to pro nás být impuls do další práce a máme nyní na čem stavět. Z čeho mám však největší radost je soudržnost kabiny včetně marodů, šlapeme momentálně společně a to nám dává sílu.“

"Cápa" byl v utkání hodně vidět ...tentokrát bez ŽK!"Cápa" byl v utkání hodně vidět ...tentokrát bez ŽK!
"Cápa" byl v utkání hodně vidět ...tentokrát bez ŽK!

sezóna 2013-14