sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - Semice 1:5

Tragický druhý poločas znamenal ostudný debakl.

sestava : Sailer - Novák, Rada, Matoušek, Zelenka - Červenka, Fujdiar, Chaloupka, Klimpl, Vacek - Abrham

střídali : 46.Brožík za Červenku, 60.Urban za Fujdiara, 70.Prágl za Nováka, 78.Hadač za Klimpla

připraveni : Hlavatý, Hurt, Izera

První poločas byl z naší strany lepší, ve druhém jsme totálně propadli a to ve všech herních fázích. Hosté zahrozili v 15.min, když Holan, jakoby chtěl naznačit "dejte si na mě pozor!", prošel po naší pravé straně a nechal vyniknout Sailera. Na druhé straně se opřel do míče z hranice vápna Jirka Vacek a jeho bomba našla připraveného Štrupla. Ve 38.min daroval Venca Sailer hostům první branku, když míč nepřesně rozehrál na atakujícího Holana, pro kterého nebylo problém skórovat. V poslední minutě prvního poločasu si naskočil na přesný roh Abrhama Matoušek a hlavou srovnal na 1:1.

Začátky druhých poločasů "umíme". V 50.min nepokryl svůj prostor Novák a nechal za sebou trestuhodně volného hráče. Ten měl dostatek času míč připravit opět pro Holana, který zakončoval pohotově, ale pro nás bohužel gólově 1:2. V 57.min nakopnutý míč obranou Semic prošel až na Horejce, který v samostatném úniku prostřelil Sailera - 1:3. V 79.min zahrávali hosté přímý volný kop a hokejovou tečí na přední tyči zvyšoval Bříza na 1:4. Ihned z rozehrávky jsme lajdácky ztratili míč ve středu hřiště a hosté se na tři doteky dostali k zakončení, opět gólovému 1:5!!

Výkon ve druhém poločase byl z naší strany velice špatný. Nezbývá než rychle zapomenout a připravit se na další utkání. Tentokrát na půdě vedoucího celku tabulky, Hostouně.

Hraje se v neděli 18.října už od 15:30 hod.

video ze zápasu najdete zde

foto ze zápasu zde

Petr Matoušek byl jediným, který v utkání za nás skórovalPetr Matoušek byl jediným, který v utkání za nás skóroval