sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Černolice 1:0

Po bojovném výkonu jsme jako třetí mužstvo v této sezóně porazili vedoucí Černolice.

sestava : Šplíchal - Kala, Kalík, David, Zelenka - Volf, Maliňák, Matoušek, Němec - Novák, Galbavý

střídali : 46.Soudek za Zelenku, 65.Rešl  za Nováka, 79.Kubík za Volfa

připraveni : Lowe, Frič, Chicharito Hora

Prvních pět minut utkání posloužilo k vzájemnému seznamování. Hostující obrana vedená zkušeným Zakopalem předváděla, proč má v dosavadní soutěži inkasovaných pouhých 15 branek. Hosté v 6.min poprvé zahrozili z TK. Hned nato naše levá strana chybovala a hosté nastřelují břevno a dostávají naši obranu pod tlak. V 11.min nepříliš prudkou střelou Volf zkouší pozornost černolického gólmana. Ve 22.min po rohu Volfa nepotrestal chybu obrany Galbavý. Ve 25.min hosté přestřelují ve slibné pozici. Hra se následně přelévá na obě strany bez vyložených šancí. Ve 36.min se pěkně uvolnil Němec a jeho centr Novák nedokázal usměrnit ve vyložené šanci do sítě hostů. Blíží se poločas a s tím i poslední vyložená šance hlavičkujícího Šilhavého, kterou Šplíchal kryje.

Do druhého poločasu nastoupil za zraněného Zelenku Soudek. Druhá polovina začala stejně jako první skončila. Opět Černolice ve vyložené šanci a Šplíchal likviduje i následnou dorážku. Hned z protiútoku Volf pálí a brankář Rozum vyráží na roh. Pokračujeme v aktivní hře a v 60.min Matoušek ve slibné šanci přestřeluje. V 65.min přichází na hřiště Rešl. Hned mohl sledovat další šanci hostů, ale bezchybný Šplíchal opět likviduje. V 68.min navíc zakládá dlouhým výkopem akci. Hosté pouze odvrátili na Galbavého, který posunul na Volfa a ten našel ve vápně Rudu Rešla, který hned svou první šanci proměnil a vedeme 1:0!

V 72.min zaskočení hosté chybují a Kalík křižnou střelou málem měnil skóre podruhé. V 77.min "Galboš" jedovatě střílí a gólman vyráží na další roh. V 84.min předvedl náš brankář fantastický zákrok a zlikvidoval největší šanci hostů. Konec zápasu takticky hrajeme daleko od naší brány a po posledním hvizdu dobře pískajícího rozhodčího Fejfara mohla propuknout radost ze tří bodů.

Za předvedenou hru zaslouží pochvalu celé mužstvo. Z jednotlivců pak nadstandardní výkon podali Štěpán Šplíchal a Lukáš Kala.

rohy : 7/2        držení míče : 52% / 48%

Vítězstvím tým oslavil 40.narozeniny asistenta trenéra Jirky Pazdery.

pár fotek z utkání můžete vidět zde

Vyjádření k utkání ze strany Černolic se nám nepodařilo získat a tak nabízíme, co na to říkali domácí. viz příloha >>>>>>

Ruda Rešl právě střílí jedinou branku utkáníRuda Rešl právě střílí jedinou branku utkání