sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Petrovice 2:2

Za bod můžeme být rádi

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v sestavě

Jochman - Kala, David, Matoušek, Zelenka - Volf, Galbavý, Rohlíček, Maliňák - Bauer, Rešl

připraveni : Šplíchal, Novák, Hora, Němec, Frič

Úvod utkání byl seznamovací z obou stran. Bylo vidět, že hráči Petrovic vyčkávají, s čím na ně vranský koně vyrukují. Žádné veliké šance nebo ohrožení branky se diváci ale nedočkali.

Ve 23.minutě se poprvé měnilo skóre, to když jsme naši chybnou rozehrávku museli zastavit pouze za cenu faulu. Následný přímý volný kop brankář Jochman po důrazném souboji s petrovickým hráčem neudržel a ten do prázdné branky neměl problém skórovat - 0:1. Naši hráči zpřesnili hru a vyvinuli si tlak s šancemi, které končily buď nepřesným zakončením nebo střely odvraceli petrovičtí zadáci na poslední chvíli. Během pár minut jsme zahrávali několik přímých kopů z hranice velkého vápna, ale opět bez efektu. Běžela poslední minuta prvního poločasu, když Jochman výkopem založil rychlý protiútok. Bauer prodloužil na Rešla, ten z prvního dotyku předal míč Galbavému, který si pohrál s hostujícím obráncem a s zkušeně posadil míč na hlavu nabíhajícího Volfa, který krásně do proti pohybu brankáře srovnal na 1:1. Tak se šlo i do kabin.

Do 2.poločasu nastoupil místo Rohlíčka Němec.

Začátek 2. poločasu pro nás nezačíná moc dobře. Ve 49. minutě po zaváhání naší rozehrávky se k míči dostal hostující Kudrna, který dál nic nevymýšlel a střelou zpoza obranné linie nedal našemu brankáři šanci 1:2. Hra se poté přelévala na obě strany. V 58.minutě po standardní situaci pěkně hlavičkoval Matoušek, ale mířil vysoko. v 63.minutě se o střelu pokoušel i Maliňák, ale také mířil vedle. V 66.minutě střídá Novák Rešla. V 70.minutě pálí do boční sítě Galbavý. V 75.minutě po faulu na Galbavého na hranici velkého vápna poslal míč z přímého volného kopu pouze do zdi Volf. S přibývajícími minutami se na naše kopačky začala vnášet nervozita a nebyli jsme si schopni vypracovat vyloženou šanci. Blížil se konec utkání, když střídající Novák (věkem ještě dorostenec) si naběhl na dlouhý míč Zelenky a nebojácně vletěl mezi obránce a vyběhnuvšího brankáře a hlavou nekompromisně srovnal - 2:2.

Do konce utkání se už nic neudálo a tak sympaticky hrající Petrovice si odvážejí z Vraného zasloužený bod.

Utkání dobře řídilo trio rozhodčích Matoušek - Březnovský, Jeništa

ŽK - 2:2

Tomáš Novák (vlevo) zařídil domácím alespoň bod Tomáš Novák (vlevo) zařídil domácím alespoň bod