PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Vraný A - SK Rakovník 1:1

Termín
17.5.2015  17:00
Soutěž
KP 26.kolo

Rakovnickému SK jsme dnes darovali bod! V 70.min neproměnil pokutový kop Libor Maliňák.

sestava :

Obrcian - Fujdiar, Jaráb, Rada, Němec - Jalaghonia, Chaloupka, Maliňák, Hurt - Hrebinka, Kubík

střídali : 46. Zelenka za Němce, 46.Novák za Kubíka

připraveni : Kolář, Hlavatý

Ve značně oslabené sestavě (Matoušek - trest do konce sezóny, Rilke - 4 ŽK, Sailer - rodinné důvody, Zelenka a Novák dorazili až na druhý poločas) jsme nastoupili do utkání, ve kterém jsme chtěli po delší době bodovat naplno.

První poločas moc šancí nenabídl. Až ve 32.min zamířil z trestného kopu Jaráb do tyče, ale odražený míč skončil v náruči hostující brankáře Šimka. Ve 39.min se k rozehrání z dobrých třiceti metrů postavil Maliňák, jeho pumelici Šimek neudržel a důsledný Jalaghonia dorážel 1:0 Ve 43.min se k zakončení dostal Hurt a otřel střelu o tyč!

Ve druhém poločase jsme dokázali držet čisté konto jen osm minut. Po rohu hostů míč putoval v našem malém vápně tak dlouho, až si na něj vyskočil střídající Jiránek a hlavou vyrovnal 1:1. V 67.min jsme zahrávali rohový kop, odražený míč poslal Rada zpátky do vápna, kde ho rakovnický obránce nešikovně trefil a míč se dostal k Hrebinkovi. Tomu stačilo nastavit z metru nohu a byl by za hrdinu. Míč však netrefil čistě a ten skončil v autu! V 70.min byl ve vápně faulován Hrebinka, ale následnou penaltu Maliňáka zlikvidoval obr Šimek. V 83.min po dalším pěkném centru doslova ukradl "Nováček" míč z hlavy lépe postaveného Jalaghonii. Více už se na vranském trávníku neudálo a tak dobře pískající sudí Košťálek ukončil utkání.

Vzhledem k průběhu utkání je bod pro nás málo, ale hraje se ještě o 12. Takže jedeme až do konce!