PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - SK Rakovník 2:0

Soutěž
KP 12.kolo
Místo
Vraný

Dvě přesné hlavičky znamenaly zároveň naše druhé vítězství za tři body v sezóně.

poločas 1:0

sestava : Sailer - Prágl, Rada, Klimpl, Zelenka - Abrham, Chaloupka, Matoušek, Vacek, Urban - Hadač

střídali : 34.Fujdiar za Abrhama, 71.Hurt za Hadače, 82.Hrebinka za Urbana, 90.Novák za Vacka

rozhodčí : pí. Pavlíková, p.Richtár, p.Melnar / delegát p.Kruliš

video ze zápasu na TV COM

foto ze zápasu zde

Po upraveném tréninkovém programu a v nových dresech jsme do utkání vstoupili s odhodláním urvat po dlouhé době tři body. Na první šanci se čekalo do 18.min, kdy rakovnický Červený využil rychlé rozehrávky a nebezpečně střílel směrem na naší branku. Ve 26.min se zranil Abrham po souboji s hostujícím Tvrzem a za pár minut musel bohužel střídat! Šancí ale diváci v první půli jinak moc neviděli. Hosté kvalitně bránili a co šlo vzduchem, stáhnul obrovitý Martin Šimek. To platilo naštěstí jen do 30.minuty, kdy se k rozehrání trestného kopu z blízkosti středového kruhu postavil Jirka Vacek. Jeho centr našel hlavičku Urbana, který vrátil na Matouška, ten svedl úspěšně další hlavičkový souboj s hostujícím bekem a prodloužený míč jak jinak než hlavou z malého vápna proměnňuje v úvodní branku kapitán týmu Ondra Zelenka 1:0. Tento stav vydržel i do poločasu, i když v samém závěru hlavičkoval Červený po TK jen těsně mimo levou tyč.

Začátky druhých poločasů někdy vážně "umíme". Tentokrát jsme se na to zaměřili a soupeře do vážnějších šancí nepouštěli. Hosté se v 65.min moc zlobili na sudí Pavlíkovou, když se dožadovali odpískání pokutového. Nedokážeme objektivně posoudit (kromě rakovnického trenéra a jeho asistenta) na vzdálenost 60m, zda se jednalo o penaltový střet. Je pravdou, že se toto v porovnání zákroku Jurendiče na Hanouska (v souboji Synot ligy Jablonec - Dukla) dalo pískat. V 68.min vhodil Prágl aut na Urbana, který pohotově prodloužil centrem míč před branku, kde Šimka pokořil poprvé ve vranském dresu Jirka Vacek - 2:0! V 77.min mohl definitivně rohodnout čerstvý Hurt, kterého ukázkovou kolmicí vysunul Rada, ale sprint přes půl hřiště mu vzal síly a hlavně klid v zakončení. Stejný hráč se v 80.min prezentoval z hranice vápna pěknou střelou. Zbytek zápasu jsme si už pohlídali a mohli teprve podruhé v sezóně zajásat nad plným bodovým ziskem.

Další důležitý dvojzápas nás čeká v následujících dvou týdnech. V sobotu zajíždíme do Sázavy a týden nato do Jíloviště. Takže k blízkým sousedům v tabulce.

Libor Urban se po zranění vrátil do základní sestavy a asistoval u obou našich branek!Libor Urban se po zranění vrátil do základní sestavy a asistoval u obou našich branek!
Libor Urban se po zranění vrátil do základní sestavy a asistoval u obou našich branek!