sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > Vraný A - SK Slaný 2:0

Vraný A - SK Slaný 2:0

21.10.2012  15:30
1.A třída 11.kolo

Žádné dějiny se přepisovat nebudou! Libor Urban to během 23 minut dvěma zásahy odmítl.

poločas 2:0

Soubor:sokol_vrany_-_sk_slany.pdfPopis:

foto ze zápasu zde a zde (od p.Mareše)

pohled na utkání se Slaným očima trenéra Jirky Pazdery

„Máme za sebou čtyři utkání s týmy ze spodní části tabulky a s hrou takzvaně “do plných“ máme trošku potíže, to je potřeba si přiznat. Dnes jsme však do utkání vstoupili aktivně a v prvním poločase jsme měli rozhodně navrch, vstřelili jsme dvě branky a navíc škoda tutovky Michala Kalíka těsně před přestávkou. Druhý poločas už od nás takovou kvalitu neměl, ale mančaft bojoval a soupeře do žádné větší příležitosti nepustil. Když to shrnu, tak jsme derby zvládli, máme tři body s udrženou nulou a věřím že i herní projev půjde nahoru po vzoru prvního poločasu.“

Libor Urban v akciLibor Urban v akci
Libor Urban v akci
na utkání nemohl chybět vranej kůňna utkání nemohl chybět vranej kůň
na utkání nemohl chybět vranej kůň