sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Hřebeč 3:0

První jarní výhra nás posunula na 4.místo.

Šplíchal - Beneš, Kalík, Prágl, Zelenka - Hlaváček (56.Abrham), Matoušek, Rainer (87.Kala), Maliňák - Urban (87.Bauer), Galbavý

připraveni : Jochman, Němec

branky : 2x Galbavý, Kalík

poločas 1:0 / ŽK 1:3 / ČK 0:1 / držení míče 68% - 32%

Za větrného počasí na slušně připraveném trávníku jsme začali po větru bušit do obrany Hřebče. Ve 4.min se zastřeloval z TK po faulu na Galboše Maliňák. V 9.min opět rozehrávka Maliňáka a tentokrát hlavou "Cápa" mířil nad branku hřebečského Zajíčka. Ve 13.min hosté zahrávali rohový kop a s pomocí větru skončil na břevně naší branky! V 17.min do třetice "Mali" rozehrál z rohu vápna TK a na zadní tyči si naběhl Michal Kalík a přesnou hlavičkou otevřel skóre zápasu - 1:0.

Tři minuty nato "Galboš" z trestného kopu z 20m vyzkoušel pozornost brankáře a dorážka Maliňáka šla do boční sítě. Ve 31.min podnikli hosté rychlý útok. Jánoš z levé strany tvrdě vystřelil, Šplíchal vyrazil před dobíhajícího Urbana a ten z pěti metrů sám před brankou netrefil podle svých představ. Míč se tak dokutálel k našemu brankáři. To byla zároveň největší šance hostů v celém zápase!  Ke konci prvního poločasu předvadli pěknou akci naši útočníci. "Galboš" našel hlavu Urbana a ten zakončil bohužel nad.

Po změně stran jsme pokračovali v aktivní hře a hned v 49.min Hlaváček trefil v jasné šanci pouze tyč ! O pár minut později Galbavý zatáhl míč po pravé straně a místo střely, kterou čekali snad všichni přítomní, zvolil přihrávku pod sebe na nabíhajícího Urbana, který branku vysoko přestřelil! V 70.min hosté ojediněle zahrozili po centru a nepřesném zakončení hlavičkujícho hráče. V 73.min viděl hostující Sušil po zákroku zezadu na Urbana ČK a po necelých 20 minutách pobytu na hřišti odešel poslušně do kabin. Tou dobou se hosté věnovali spíše komentování výroků rozhodčího. V 82.min se nekoncentrovali na hru ve středu pole, kde vybojoval míč Beneš a  kolmicí vysunul Galbavého. Ten postupoval sám na brankáře a s přehledem ho obstřelil - 2:0. V 86.min rozjel další gólovou akci Urban, vyvezl míč z našeho vápna, posunul na Maliňáka a ten vyzval ke skórování opět "Galboše". Ten ve vápně zasekl obránci míč a zkušeně pojistil výsledek - 3:0.

Zápas jsme výsledkově zvládli, ale s předvedenou hrou trenéři úplně spokojeni nebyli.

Za týden zajíždíme v sobotu k zápasu do Dobříše.