sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Vraný A 4:7 Nové Strašecí

Vraný A 4:7 Nové Strašecí

5.3.2011 přípravný zápas

V sobotním odpoledni odehráli naši hráči poslední přípravné utkání před startem jarní soutěže. Hrálo se už na přírodním trávníku našeho hřiště. Opět chybělo několik hráčů, kteří by ale měli být příští týden připraveni zasáhnout do bojů o mistrovské body (David, Bauer, Kala, Kalík, Zelenka, Plašil, Soudek)

sestava :

Šplíchal (46.Jochman) - Maliňák, Matoušek, Rohlíček, Němec - Hora, Galbavý, Frič (46. Patč), Volf - Rešl, Novák

Začátek utkání naši hráči nezachytili a už po 17 minutách to bylo 0:2. Ve 34.minutě N.Strašecí zvyšovalo už na 0:3 ! Krátce nato se Ruda Rešl prosadil individuální akcí a snížil na 1:3. Za minutu se opět měnil stav - 2:3, když střelu z hranice vápna dorážel Libor Volf. Nové Strašecí nechtělo zůstat pozadu v gólových hodech a tak nám přídalo ještě do poločasu další 2 branky (41. a 43.) Poločas 2:5

Po poločasu se obrázek hry moc nezměnil a velice dobře a hlavně efektivně hrájící Nové Strašecí přidalo Kúdelou (nejlepším hráčem utkání) další 2 zásahy (59. a 66.) A jako na houpačce si hráči i fanoušci museli připadat v 74. a 75.minutě, když nejprve Roman Němec a vzápětí Ruda Rešl svým druhým gólem snížili na konečných 4:7.