sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Vraný A - Sp.Příbram 3:0

Vraný A - Sp.Příbram 3:0

14.9.2013  14:00
KP 6.kolo

Číslo dne = 3. Potřetí za sebou u nás Příbram nebodovala. Potřetí to skončilo o tři branky. Třetí výhra v této sezóně nás posunula na třetí místo v tabulce!

V pořadí třetí domácí zápas v Ondrášovka krajském přeboru zvládl náš tým na výbornou a před návštěvou více než 300 diváků zaslouženě zvítězil. Příbram byla oproti Rakovníku a Jílovišti výrazně méně nebezpečnější soupeř a kromě pár momentů, které vyřešil v pohodě chytající "Koubič", se do výraznějších šancí nedostala.

Jedinou kaňkou na krásném odpoledni je zranění Libora Urbana, které si přivodil při pohárovém utkání v Hřebči. I přes tento handicap do zápasu nastoupil, dokonce vstřelil jednu z branek a na třetí se podílel. V neděli ho média zachytila, jak opouští slánskou nemocnici se sádrou na ruce, která ho má údajně zdobit až 6 týdnů!

branky : Urban, Kalík, Galbavý

sestava : Kudrna - Beneš, Jaráb, Kalík, Maliňák - Urban, Matoušek, Rainer, Abrham - Galbavý, Ortbauer

střídali : Kolář, Hrebinka, Liška .....připraven Šplíchal

poločas 1:0