sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Tuchlovice 2:1

Vraný A - Tuchlovice 2:1

22.4.2012  17:00
1.A třída 22.kolo

Po bojovném výkonu jsme oplatili soupeři podzimní porážku.

branky : 26. Zelenka z pen., 57. Maliňák - 11. Portužák

poločas 1:1

sestava :  Jochman - Beneš, Kalík, Matoušek, Zelenka - Kubík (90.Prágl), Rainer, Maliňák, Urban - Abrham (79.Bauer), Galbavý

připraven : Šplíchal, Kala, Vébr J.

Na takový začátek nejsou naši fanoušci zvyklí. Kdybychom v 10.minutě prohrávali 0:3, nemohl by se nikdo divit! Ale popořadě. 3.min a nedorozumění Kalíka se Zelenkou. Chybnou rozehrávku vystihl Kedroň a mazal sám na Jochmana. Bohudík minul branku! Ve 4.min po rohu hlavičkoval exslánský a současně tuchlovický Mrština nad. Varování číslo 2! V 6.min se prosadil přes Beneše Jalaghonia a postupoval opět sám na Jochmana. Zakončení bylo stejné jako u Kedroně. Takže vedle. Varování č.3! V 10.min po další naší hrubé chybě střílí Mrština a "Jochy" s pomocí tyče drží čisté konto. Běžela 11.minuta, když si na centr naskočil Portužák a v souboji s Jochmanem a Urbanem vzešel jako vítěz - 0:1.

Až v 18.min se ke střele dostal Maliňák po přihrávce Galbavého. Mířil ale nad branku Pečonky. Ve 26.min byl ve vápně sražen Maliňák a podle pravidla, že faulovaný by neměl penaltu kopat přenechal míč "Zelímu". Ten poslal Pečonku na druhou stranu a vyrovnal na 1:1. Ve 28.min předvedli Maliňák, Galbavý, Urban pěknou rychlou kombinaci, ale centr na Abrhama včas Pečonka lapil. Ve 31.min ve slibné pozici hledal "Galboš" na malém vápně Urbana, ale opět Pečonka výtečně zasáhl. Ve 35.min byl ve vápně tvrdě atakován Zelenka, ale píšťalka sudího Hrona zůstala kdesi v kapse. Ve 42.min krásně prostrčil Rainer na Kubíka, ale ten ve slibné pozici těsně minul.

Ve 49.min trefil z přímého kopu Maliňák tyč tuchlovické branky. Na druhé straně zahrozili Portužák s Jalaghoniou, který tísněn Matouškem nedokázal přesně zakončit. V 54.min Zelenka dlouhým kopem našel hlavu Urbana, který našel pouze náruč Pečonky. V 57.min Galbavý vybojoval míč na pravé straně, posunul na Maliňáka, který individuální akcí s gólovou tečkou otočil nepříznivý stav - 2:1. Poté už se nic zásadního nedělo a podařilo se nám tak těsné vítězství udržet.

Příští zápas odehraje náš A tým opět doma - tentokrát proti Petrovicím, které zdolali Slaný 3:0.

foto ze zápasu zde

(jmb&vd)