sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Velká Dobrá 6:3

branky : Galbavý 3, Hlaváček, Urban, Matoušek - Hrubý 2, Jícha

poločas 2:2 / ŽK 1:6 ! / ČK 1:0

sestava : Šplíchal - Beneš, Matoušek, Prágl, Zelenka - Rainer (79.Kubík), Maliňák, Abrham, Hlaváček - Galbavý (83.Bauer), Urban

připraven : Jochman, Kalík

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. To doslova platilo pro ty fanoušky, kteří dorazili o něco později na nedělní utkání našeho A týmu. Běžela 6.minuta zápasu a na ukazateli už to bylo 2:0 pro domácí. To nejprve Zelenka zatáhl míč po levé straně, nacentroval na hlavu Matouška a brankář Červenka vyrazil. Bohužel jen vysoko nad sebe. Míč se snášel z výšky dolů, když se do vzduchu pověsil Míra Hlaváček a stejně jako kdysi Jean-Pierre Papin nůžkama vystřihl krásnou první branku - 1:0. V 6.min předvedli naši hráči další fotbalovou parádu. Abrham vysunul kolmicí "Galboše" a ten podobné nájezdy má rád - 2:0. V 16.min přehnal důraz náš Hlaváček a po sestřelení hostujícího Poláka viděl od sudího Hlavničky zaslouženě červenou kartu a mohl se tak jít dívat na Davis Cup. Od této chvíle hosté převzali iniciativu a ovládli střed hřiště. V 25.min se podařilo hostům snížit, když Hrubý využil našeho zaváhání ve středu hřiště - 2:1. Ve 30.min Maliňák pěkně prostrčil na Abrhama, kterému chyběl k zakončení krok. Ve 36.min posílá hostující trenér do hry Stolára. Ten ve 38.min tvrdě zleva vypálil, Šplíchal pouze vyrazil před sebe, kde stál připravený Hrubý a srovnal stav utkání - 2:2. Ve 44.min Rainer vybojoval míč pro Galbavého a ten křižnou střelou minul Červenkovu branku. Poté se šlo do kabin.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran. Běžela 50.minuta, k trestnému kopu z 22 metrů se postavil Libor Maliňák a po jeho střele se mohl Červenka červenat. Střelu  pouze vyrazil před sebe, kde byl ve správný čas Matoušek a nekompromisně dává na 3:2! Hostující obrana si vybrala další slabší chvilku v 57.min. To si před vápnem vybojoval přes Šrobu míč Galbavý, zamotal hlavu Machekovi a bombou nedal Červenkovi šanci - 4:2 ! O minutu později pohladil fotbalové fandy po duši Urban. Z rohu hřiště přešl přes tři hráče, ale trefil pouze tyč doberské branky. Vše si vynahradil v 65.min. Z trestného kopu z 18ti metrů zamířil přesně a možná i s přispěním drobné teče rozesmutnil už tak smutného Červenku popáté - 5:2. Když už hosté nevěděli, jak zastavit "Galboše" tak mu nasadili tvrdý bodyček. Trochu otřesený Pepa ale založil další akci, na jejíž konci byl Abrham, který si krásně ve vápně zasekl míč na levou nohu a jeho střelu Červenka vytěsnil na roh. V 78.min bylo dílo dokonáno. Matoušek vyvezl míč, posunul kolmicí na Galbavého a ten kličkou brankáři završil svůj hattrick - 6:2. Po rozehrávce odmítl gólový zápis střídající Bauer, když jeho slabou střelu z malého vápna vykopl Červenka. Závěrečné slovo měli hosté, když po křídelní akci a nahrávce Stolára Jícha zakončoval - 6:3.

Vyjádření trenéra domácích se nám nepodařilo během nedělního Velikonočního veselí získat. Ale vypadal spokojeně.

Příští kolo zajíždíme na horkou půdu Nového Knína. Ten si odvezl debakl 0:5 z Tuchlovic.

článek v Kladenském deníku zde

foto ze zápasu zde

Míra Hlaváček v akrobatické pozici střílí první branku zápasuMíra Hlaváček v akrobatické pozici střílí první branku zápasu