Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?
Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?

sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2011-12 > Vraný A - Všenorský SK 1:2

Vraný A - Všenorský SK 1:2

13.5.2012  17:00
Soutěž
1.A třída 25.kolo

Hosté si zaslouženě odvážejí tři body a my tak natahujeme sérii proher na tři utkání.

sestava :

Šplíchal - Beneš (84.Prágl), Kalík, Matoušek, Kala (76.Bauer) - Rainer (65.Kubík), Maliňák, Abrham, Hlaváček - Urban, Galbavý

připraven : Jochman

poločas 1:2 / ŽK 3:1

Bez největší hvězdy hostů Jirky Novotného (zraněný) vstoupili všenorští do utkání ve velkém stylu. Běžela 5.min a po chybě naší obrany se dostal do šance hostující Feglar a v těžké pozici dokázal Šplíchala přelobovat - 0:1. Odpovědět se záhy snažil Galbavý jedovatou střelou z hranice vápna, ale brankář Bezkočka byl pozorný a stačil vyrazit a dorážku Urban bohužel poslal mimo tyče. Na druhé straně zahrozili po rohu opět hosté, když se k odraženému míči dostal Drážný a rozbrnkal břevno naší branky! V 11.min chtěl zopakovat nedávnou parádu Hlaváček, ale jeho "nůžky" našly náruč všenorského gólmana. Běžela 13.minuta a byla pro všenorské hodně šťastná. Abrham vybojoval míč pro Galbavého, který pohotově z vápna vypálil. Brankář hostů konečky prstů vytěsnil na tyč, k míči se dostal Urban, kterému Bezkočka střelu vyrazil k nohám Rainera. Ten bez přípravy napálil bohužel opět jen do tyče a od ní míč směřoval ke Galbavému, který v těžké pozici poslal míč vysoko nad zařízení. Jednalo se o největší možnost na vyrovnání. Z následných tří rohových kopů jsme pak soupeře neohrozili. Ve 26.min se vranská aréna zaradovala. Galbavý prohodil mezi beky na Abrhama, který tváří v tvář nedal dobře chytajícímu Bezkočkovi šanci a levačkou uklidil míč k tyči - 1:1. Radost trvala pouhé 4.minuty. Matoušek dovolil Feglarovi vystřelit a jeho ránu, která se odrazila od břevna, pohodlně vrátil do naší sítě Škoud - 1:2! To bylo vše co diváci mohli vidět v prvním poločase.

Druhý poločas začínáme mírným tlakem a je vidět snaha s vývojem utkání něco udělat. V 62.min Galbavý posunul na Hlaváčka, ale jeho zpětná přihrávka ve vápně nikoho nenašla. V 65.min střídá Kubík Rainera. V 69.min se o střelu pokusil Maliňák, ale chyběla přesnost. V této fázi máme více ze hry, ale dobře pracující obrana hostů dirigovaná exligovým Mullerem nás nepouští do vyložených šancí. V 85.min po rohu Urban trefuje hlavou pouze gólmana hostů. V 86.min Prágl našel centrem ve vápně Bauera, ten trefil míč sice přesně, ale hodně slabě a Bezkočka s tím neměl problém. V 87.min Hlaváček vysunul Bauera, ten nacentroval na Urbana, ale jeho hlavička mířila jen nad branku. Hrajeme vabank a hostése dostali do obrovské šance, ale hostující hráč mířil přesně do míst, kde stál Štěpán Šplíchal. Poté jsme se ubránili další šanci, když z těsné blízkosti naší branky uklízel do bezpečí míč Kubík. V 90.min přišla poslední možnost na vyrovnání, ale na tělo tísněný Urban mířil z otočky mimo branku. Technicky velice vyspělé mužstvo ze Všenor si už náskok pohlídalo a v nastavení téměř 3 minut takticky dovedlo zápas do vítězného konce.

Zápas se hrál ve slušném tempu a určitě se musel divákům líbit.

Ke kvalitě utkání přispěla bezchybným výkonem i trojice rozhodčích Smolka, Vlk a Chovanec.

(jmb)

Příští kolo zajíždíme v sobotu 19.5. do Nové Vsi pod Pleší.

foto ze zápasu zde

pohled očima všenorských zde

Tomáš Abrham vstřelil první mistrovskou branku v dresu Sokola Tomáš Abrham vstřelil první mistrovskou branku v dresu Sokola
Tomáš Abrham vstřelil první mistrovskou branku v dresu Sokola