sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2016-17 > Vraný A - Všenorský SK 5:1

Vraný A - Všenorský SK 5:1

7.5.2017  17:00
1.A 24.kolo

Další kanonáda proti celku z první čtyřky.

Tým navíc nastoupil bez Holase (v zahraničí), Fujdiara (se sálovkou ve Španělsku) a trio hráčů Kaválek, Chaloupka a Hodzič mělo drobné zdravotní problémy.

sestava : Kolumbič - Klempt, Prágl, Vošmera, Kalous - Novák, Jaráb, Urban, Hadač, Krampera - Kubík

poločas 2:0

branky : 13.Krampera, 27.Prágl, 63.Jaráb, 67.Novák, 88.Kalous - 89.Kučera

Díky absencím dostali v sestavě šanci hráči z B týmu a byli to zrovna oni, kteří zařídili první branku zápasu. Kubík přihrával, Krampera trefoval zařízení.

zajímavost : momentálně je A tým nejofenzivnějším celkem A třídy sk.A s 65 vstřelenými brankami!

V příštím týdnu přivítáme opět v domácím prostředí tým z Nespek, které naopak vyniká nejlepší defenzívou. Tak uvidíme, jak dopadne souboj dvou nej.

Soubor:24_vrany-vsenorsky_sk_zapis.pdfPopis:  Soubor:24_vrany-vsenorsky_sk.docxPopis:

Michal Jaráb se opět zapsal mezi střelceMichal Jaráb se opět zapsal mezi střelce
Michal Jaráb se opět zapsal mezi střelce

sezóna 2016-17