sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - Jedomělice 2:2

Vraný B - Jedomělice 2:2

4.6.2011  17:00
III.třída 24.kolo

I když náš tým prohrával už 0:2, dokázal nakonec vyrovnat. Vynikající výkon podal v brance Tomáš Löwe, který zlikvidoval několik tutovek soupeře.

Sestava :

Löwe - Liška J., Šubrt, Linhart T., Liška P. -  Střeska, Fojt, Kubík, Beránek - Pazdera, Vébr J.

Střídání :   68´ Beránek II za Šubrta 69´ Hostounský za Střesku,

Rozhodčí : pan Najman

S uzdraveným T.Linhartem a L. Pazderou jsme nastoupili k zápasu proti Jedomělicím s cílem prodloužit vítěznou sérii.

Po opatrném začátku se hosté ve 22.min dostali do vedení, kdy chybu našeho nejmladšího obránce potrestali gólem na 0:1. Hosté byli po celý první poločas lepším týmem a ve 43. min zvýšili po pěkné kombinační akci na 0:2. Před odchodem k poločasové přestávce jsme z trestného kopu snížili na 1:2, kdy se z úctihodné dálky trefil Kuba Fojt. První půle zápasu se nám vůbec nepovedla a o přestávce došlo k hlasitější domluvě.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 52. min dobře vystřelil Libor Pazdera, ale střela se nevešla do vymezeného prostoru určeného pro dosažení gólu. O čtyři minuty později jsme se dočkali. Pohledná akce začala u Petra Střesky, který posunul na Jirku Vébra a na konci byl Tomáš Kubík, který vyrovnal pěknou střelou z hranice vápna na 2:2.

Hosté se snažili otočit výsledek, ale v naší brance stál i tentokrát výborně chytající Tomáš Löwe, který již ničemu nedovolil. A jelikož ani šance našeho týmu nebyli využity, zápas skončil spravedlivou remízou.

Musíme uznat, že z naší strany to nebyl odpovídající výkon, na který jsme zvyklý a soupeř si za předvedený výkon bod zaslouží.

Předposlední utkání v této sezóně sehrajeme v Knovízi v sobotu 11.6. od 17:00 hod. Zveme všechny příznivce !

více fotek z utkání najdete zde

jedomělický Robert Nedvěd sice prošel naší obranou, ale gólem tato šance neskončilajedomělický Robert Nedvěd sice prošel naší obranou, ale gólem tato šance neskončila

sezóna 2010-11