sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2015-16 > Vraný B - Kročehlavy 5:2

Sestava :   Izera - Koukolíček, Liška, Beránek, Nauš - Kabourek, Němec, Koten, Hanzlík - Kubík, Vébr J.

Branky: J.Vébr 2, T.Kubík 2, Kabourek

Střídání:  Šafner (Hanzlík), Studnička (Šafner)

Připraven: Lowe, Hora

Čtvrté utkání jara a druhé domácí utkání jsme hostili druhý celek tabulky Kročehlavy. Po podzimním debaklu na hřišti Kročehlav (12:1), jsme byli nažhaveni jim to vrátit a to se také stalo. Hosté chtěli hrát a také hrali aktivně, ale důsledná obrana a skvěle chytají golman byli proti. Kombinační hrou a přesnými nahrávkami jsme se dostávli postupně k bráně soupeře a odměnou nám byl gól na 1:0. Koten zahrával rohový kop a po odrazu na vápno J.Vébr uklidil k tyči. Soupeř byl zaskočen a nám narostla křídla, skvěle hrající Kabourek si obhodil protihráče a ranou ze 30 metrů ,,bodlem“ k tyči nedal golmanovi šanci. 2:0. Do půlky bylo několik šancí na obě strany, ale skóre se nezměnilo. Druhý poločas se odehrával v podobné režii. Soupeř tlačil a my z brejků trestali. Duo borců J.Vébr, T. Kubík si pohráli s obranou a druhý jmenovaný přízemní střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0. Hosté přidali na aktivitě a odměnou jim byl gól po pěkné kombinaci na 3:1. Poté měli několik slibných šancí, ale výborně chytající Izera nedovolil změnu skóre a po dalším brejku dua V+K se prosadil J.Vébr po dorážce vlastní střely. 4:1..! To už jsme věděli, že 3body zůstanou doma. Pět minut na to přidal další gól T.Kubík, když si povodil 2 hráče a nekompromisně uklidl na  5:1. Kročehlavům se podařilo ještě poupravit skóre na 5:2, ale to už byl závěr zápasu. Je vidět, že B tým si sedá a dokáže hrát s kýmkoliv. Při zaváhání našich soupeřů v tabulce, to znemá, že tyto 3 body byly velice cenné a jsme již na dostřel.