sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2015-16 > Vraný B - Lidice 6:2

Branky: Kubík T 4, Kabourek M., Hanzlík P.

Sestava:

Lowe- Liška, Beránek, Nauš, Šafner- Hazlík, Koten, Němec, Kabourek- Kubík, Palšil J.

Střídání: Koukolíček (Šafner), Vébr J. (Hanzlik), Nauš (Studnička)

Připraven: Studnička, Vébr J., Koukolíček

Jako den a noc, tak si museli připadat hráči i fanoušci během druhého utkání jara, kdy hostilo Vranské Béčko doma Lidice. Byl to zápas dvou uplně rozdílných poločasů, ale naštěstí s dobrým koncem pro náš tým. Lidice sice zahrozili v první minutě, kdy se nedohodla obrana a jen se štestím útočník hostů netrefil bránu, ale pak se rozjela ,,Vranská mašina na góly´´. T. Kubík během 20 minut po krásný kombinačních akcích, vstřelil 3 góly. Soupeř se naprosto odevzdal a toho jsme využili.. M.Kabourek si poté parádně narazil s Kotenem a po stylu alá Messi uklidil nechytatelně do brány. (4:0) Těsně před koncem poločasu T.Kubík skvěle našel P.Hanzlíka a ten v klidu skóroval na 5:0 a šlo se na přestávku. Po pauze, ale  jakoby přišel na hřiště uplně jiný tým. Lidice začali více makat a také se to projevilo na hře. Podařilo se jim po vlastním golu snížit na 5:1. (Kabourkův 2 gól dne J) a pak opět po standartce z rohu dát na 5:2. V tu chvíli jako by Vraný přestalo hrát a Lidice byly všude. Nebýt několika famózních zákroků ,,nepřůstřelného mnicha´´ Loweho, tak by jsme se o výsledek ještě báli..!! Ke konci utkání se podařilo přidat 6. gól a bylo po zápase. (opět T.Kubík) Lidicím jsme vrátili podzimní porážku a teď musíme makat dál a sbírat body k udržení..