sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - SK Zichovec 2:1

Vraný B - SK Zichovec 2:1

21.5.2011  17:00
III.třída 22.kolo

Omlouvám se všem příznivcúm vranské kopané, ale referát bude tentokrát neúplný a v některých pasážích možná nepřesný. Sobotní galavačer i samotné utkání se vydařilo na výbornou, jen škoda mých poznámek z utkání, které se do dnešního dne nenašly.

I vedoucí A týmu Václav Danda dělal co mohl, dlouho do ranních hodin přemýšlel v kabině domácích, kam se to mohlo ztratit.

Sestava : Löwe - Liška J., Linhart T., Maliňák, Liška P. -  Hora, Hlávka, Bauer, Soudek - Novák, Plašil M.

Střídání :   45´ Beránek za Horu, 66´ Fojt za Nováka, 75´ Kubík za Maliňáka

Rozhodčí : pan Hamza

Původně jsme v zápase s prvním Zichovcem nechtěli zvát hráče našeho A týmu, ale když se k marodům L.Pazderovi, M.Tůmovi, T. Beránkovi II. přidal ještě M.Kabourek a chyběl i z pracovních důvodů M.Capl, museli jsme............. a rádi využili volna áčka.

A tak jsme poprvé v našem dresu mohli spatřit playery : Libora Maliňáka a Pepu Bauera, kteří poznali, že i třetí třída ma svojí úroveň.

Už začátek utkání naznačil, že soupeři nic zadarmo nedarujeme a v první minutě zvonila levá tyč brankáře Kostky, když pěkně vystřelil Filip Soudek. Asi za tři minuty vyzkoušel pozornost gólmana Martin Plašil a hned poté T.Novák. Bohužel pro nás bez gólového efektu. Zhruba v 15. min. uviděl žlutou kartu Martin Plašil, neuběhla ani minuta a tentýž hráč musel předčasně do sprchy za druhý faul. A tak skoro celý zápas měl soupeř početní převahu, kterou ihned využil a asi ve 20.min. prohráváme po nedorozumění gólmana s obráncem 0:1. Do přestávky jsme ještě zahrozili Lukášem Hlávkou, ale jeho střela z trestného kopu skončila jen na břevně.

V druhém poločase jsme vysunuli na hrot útoku Pepu Bauera a společně s Tomášem Novákem pěkně zátápěli obráncům hostů. Když jsme přečkali vyloženou šanci V. Vágnera, který netrefil z pěti metrů branku, udeřilo na druhé straně. Asi v 70. min, pěkně po levé straně zatáhl balon Filip Soudek a předložil tutovku Tomáši Novákovi, který se nemýlil, srovnáno 1:1. Po pěti minutách jsme se radovali podruhé, když přesný centr Filipa Soudka hlavou uklidil do sítě zkušeně Pepa Bauer, vedeme 2:1.

Hosté se ještě snažili zvrátit stav utkání, ale v naší brance stál výborně chytající Tomáš Löwe, který už ničemu nedovolil a tak jsme i v deseti dokázali otočit utkání.

Zápas k nelibosti hostujícího celku jsme vyhráli, dík patří hráčům, kteří nám vypomohli. Nutno podotknout, že nám fotbalově pomohli a bylo vidět na ostatních hráčích, jak vyrostl jejich výkon, podpořený bojovostí.

Celý tým děkuje všem fanouškům, vedení a hlavně hráčům prvního mužstva za vytvoření krásné a neopakovatelné atmósfery.

Příští utkání sehrajeme na hřišti Sokola Olovnice v sobotu 28.5. od 17:00 hod.

coach PŠ

pár foteček ze zápasu :

Tomáš "Löwik" zrovna vytáhl gólovou střelu  Tomáš "Löwik" zrovna vytáhl gólovou střelu