sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2013-14 > Vraný B - Tuřany 4:5

Vraný B - Tuřany 4:5

5.10.2013  16:00
III.třída sk.B 7.kolo

Doslova jsme darovali soupeři vítězství!

První branku jsme inkasovali po zbytečně vystavované ofsajdové pasti. Do poločasu ale Jirka Vébr po přihrávce Hřiba vyrovnal. Druhý poločas jsme soupeře zatlačili a výsledkem byly dvě branky v podání Dana Hlavatého a Michala Kalíka. Slibný náskok jsme ale nepochopitelně prohospodařili a soupeř vyrovnal. Deset minut před koncem Bauer střelou k tyči změnil skóre na 4:3, ale konec ještě nebyl. Místo, abychom se snažili držet míč a hrát svojí hru, tak jsem se předháněli v individuálních dovednostech, kdo "udělá" kolik hráčů popř. jsme chtěli divákům předvést technické finesy. Hosté tak podnikli rychlý brejk a potřetí v zápase vyrovnali! A musely už potřetí v této sezóně doma rozhodnout  penalty.

V první sérii uspěl tuřanský hráč i náš "Kalda". V druhé sérii shodně neproměnili hosté ani náš "Béca". Ve třetí sérii hosté proměnili, ale vše zazdil "Bakero" ranou do břevna:( Bod navíc tak putuje do Tuřan.