sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - Černuc 1:1

Vraný B - Černuc 1:1

7.5.2011  17:00
III.třída 20.kolo

Krásné počasí slibovalo pěkné fotbalové odpoledne, ale zápas svojí úrovní spíše připomínal pralesní ligu z filmu Kožené slunce.

K zápasu jsme nastoupili v této sestavě :

Löwe - Liška J., Kabourek, Linhart T., Liška P.- Kubík, Hlávka, Tůma, Soudek - Capl, Plašil

Střídání :   45´ Hora za Soudka, 60´ Beránek za Kubíka, 78´ Fojt za Capla

Rozhodčí : pan Čapek ze Stochova

Hodnocení bude velmi krátké a stručné, jelikož zápasu chybělo to hlavní a to fotbal.

Hosté začali bez respektu, důraznou hrou nás přehrávali a naše mužstvo nenavázalo na předešlé domácí utkání. Z mála šancí, které jsme si vypracovali stojí za zmínku 20. minuta, kdy po rozehrávce trestného kopu se před gólmana dostal Tomáš Kubík, ale jeho tvrdá střela jde mimo branku. Náznak přečíslení obrany hostů jsme si vytvořili ještě ve 23. min, kdy Míla Capl postupoval na posledního protihráče, ale jeho špatná přihrávka na volného Martina Plašila končí pouze rohem. Naši špatnou hru hosté potrestali střelou z vápna a ve 35. min. prohráváme 0:1.

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním změnit výsledek a hlavně zlepšit úroveň hry. Ve 49.min. se nám povedlo vyrovnat, v pokutovém území byl faulován Martin Plašil a rozhodčí nařídil pokutový kop. Exekutor penalt Lukáš Hlávka s přehledem proměnil a vyrovnáváme na 1:1.Bohužel i celý druhý poločas provázela nepřesnost z obou stran a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

U našeho týmu jsme postrádali více pohybu, kombinační hru i větší bojovnost.

Z naší strany to byl nepovedený zápas bez zásluhy na lepší výsledek.

V dalším zápase zajíždíme k místnímu derby do Klobuk, které se hraje v sobotu 14.5. od 17:00 hod.