sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - Žižice 3:5

Vraný B - Žižice 3:5

18.6.2011  17:00
III.třída 26.kolo
Zichovec

V posledním zápase sezóny jsme řešili koho do branky a volba padla na dorostence Ondru Vébra, který ač záložník se nebojácně postavil mezi tyče.

Sestava :  Vébr O. - Střeska, Šubrt, Linhart T., Liška P. -  Beránek T., Plašil, Beránek T. II,  Fojt  - Capl, Vébr J.

Střídání :      46' Liška H. za Střesku

Připraveni :   Studnička,

Rozhodčí : pan Emil Gaži

Úvod zápasu se nám hrubě nepovedl a gól již v první minutě nevěstil nic dobrého 0:1. Hosté ze Žižic, kteří již před zápasem měli  jistotu setrvání ve třetí třídě, byli při chuti a dostávali se snadno před naší branku. Díky pozornosti našeho gólmana jsme neprohrávali větším rozdílem. Vyrovnání přišlo ve 13. min, kdy přesný centr Míli Capla našel Kubu Fojta a ten hlavičkou nedal brankáři šanci 1:1. Hosté hrozili hlavně útočným duem, kde si dobře vedli sourozenci z rodu Kotenů a výsledkem bylo vedení 1:2, běžela teprve 16.min. Po chybě naší obrany jsme ve 22. min prohrávali už 1:3. Do poločasu jsme ještě dokázali skórovat.Ve 39.min zastavila samostatnou akci píštalka rozhodčího, když ve vápně byl sražen Míla Capl a pokutový kop proměnil Kuba Fojt 2:3.

Ve druhém poločase jsme si začali víc dovolovat a brzy po přestávce jsme se dočkali vyrovnání. Jirka Vébr se mazácky uvolnil, pohrál si s obránci a své sólo zakončil kličkou gólmanovi 3:3. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho, po ztrátě balonu ve středu hřišti nás soupeř přehrál a V 68.min jsme inkasovali hloupý gól, 3:4. Příležitostí ke vstřelení branky bylo na obou stranách dost, ale po dlouhé době se trefil pouze Patrik Šubrt bohužel do vlastní sítě a dal výsledku konečnou podobu 3:5.

Jelikož jsme měli o poločase zprávu z Tuchlovic, že náš A tým prohrává a zřejmě skončí na sedmém místě tabulky, zápas jsme nijak nedramatizovali. Prohra nám zajišťovala taktéž sedmé místo v konečném pořadí. Pokud bychom zvítězili, dosáhli bychom lepšího umístění než první tým, to jsme jako rezerva nechtěli připustit a nekazit tím pozápasovou rozlučku se sezónou.

Děkujeme všem příznivcům za podporu a přejeme pěkné fotbalové prázdniny.