sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2011-12 > Vraný dorost - Tat.Rakovník 6:3

Vraný dorost - Tat.Rakovník 6:3

28.8.2011  10:15
1.A třída 1.kolo

První mistrovské utkání 1.A třídy staršího dorostu naši hráči zvládli a zaslouženě vyhráli.

poločas 2:2

sestava : LÖWE - BRADÁČ, NÁPRSTEK (46. FOLDA), SÝKORA (20. KUBÍK, 86. HOLUB), LIŠKA - VÉBR O, ŠAFNER, KOŠŤÁK, HORN, PECHAN - VÉBR J.

Připraveni : IZERA, URBAN

branky : Kubík 4 , Vébr O. 2

,,Ole,ole,ole,ole…vyhrajeme ,vyhrajeme ´´ : S tímto popěvkem jsme nastupovali do zápasu.

Po úvodním hvizdu hlavního rozhodčího Říhy jsme se dostali pod tlak soupeře. V 11.min využili hosté naší chybnou rozehrávku a ztrátu míče - 0:1. Naši hráči odpvěděli ve stylu "já na bráchu, brácha na mě" - Jirka Vébr se zbavil na hranici vápna obránce a přihrál Ondrovi, který nekompromisně střelou do šibenice srovanl stav na 1:1. Ve 29.min hosté po individuální akci otáčejí stav na svou stranu - 1:2. V poslední minutě prvního poločasu byl ve vápně faulován Tomáš Kubík a sám se postavil k zahrání pokutového kopu. S přehledem ho proměňuje a za stavu 2:2 se i odchází do šaten.

V úvodu druhého poločasu jsme na další branku dlouho nečekali. Ve 49.min se krásně z dálky, podruhé v zápase, trefuje Ondra Vébr - 3:2

V ten moment, jakoby jsme ,,chytli druhý dech". Hosté se snažili udržet s námi ještě nějakou chvíli krok, ale taktická hra celého týmu s aktivním napadáním se nám vyplácí. V 73.min zvyšujeme Kubíkem na 4:2. V 75.min stačili rakovničtí ještě korigovat po zaváhání obrany - 4:3

To se ale nelíbilo Tomášovi Kubíkovi (který měl mimochodem v nohou 80.min sobotního zápasu za seniorský A tým) a tak v 76. a 82.min přidal další dvě branky.

Zápas velice přesně odřídil rozhodčí Říha.

na foto ze zápasu se můžete podívat zde

Pak už jen bylo slyšet z kabiny domácích     1… 2… 3 … 4… 5 … 6… GÓÓÓÓL.......,,Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mí´´

Naši hráči zaslouží uznání za to, že dvakrát dokázali otočit výsledek. V průběhu zápasu předvedli divákům několik pěkných přímočarých akcí a zároveň poznali, že tato soutěž prověří jejich kvality daleko více, než-li tomu bylo loni.

V neděli zajíždí náš dorost na hřiště Junioru Kralupy, který v úvodním zápase prohrál ve Velvarech 3:0.

Tomáš Kubík právě proměňuje pokutový kopTomáš Kubík právě proměňuje pokutový kop
Tomáš Kubík právě proměňuje pokutový kop
utkání si nenechal ujít ani trenér A týmu Jirku Pazderautkání si nenechal ujít ani trenér A týmu Jirku Pazdera