sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2017-18 > Vraný - Klobuky 7:0

1.B sk.A

Nemilosrdná demolice sousedů z Klobuk.

poločas 2:0 / ŽK 4:2

branky : 4x Kubík, Fedrhanc, Paluba, Němec

Na těžkém terénu viděli diváci bojovný fotbal od první minuty. V 18.min naservíroval Kubík přihrávku Němcovi a ten netradičně pravčakou zavěsil - 1:0. O malou chvíli později musel hasit Vébrovu šanci Löwe. Do poločasu se ještě střelou z vápna prosadil Fedrhanc a do kabin jsme šli za slibného náskoku.

O dalším osudu utkání rozhodl už po šesti minutách hry druhého poločasu Paluba, když zužitkoval chytře rozehraný roh Soudka a přízemní střelou zvýšil na 3:0. Hosté v tu chvíli byli na ručník. Než si stačili vzájemně vyčinit, vyrobil neskutečnou minelu gólman Maur a Kubík lehce skóroval - 4:0. Běžela 53.minuta. V 66.min se Kubík šikovně zbavil ve vápně Dragouna a ranou k tyči zvýšil na 5:0. V 87.min a 90.min se ještě dvakrát prosadil Kubík a stanovil konečný stav zápasu - 7:0

Máme tak dobře rozehranou sázku o čuňíka. Jde o to, kdo skončí na konci sezóny lépe, zda Klobukly nebo my?

První polovinu sezóny máme za sebou. Přezimovat budeme na krásném druhém místě se ziskem 27 bodů a zároveň jako nejofenzivnější tým celé souteže (43 branek) O ně se podělili tito hráči.