sokol-vrany.cz > Vraný koně opět trénují

Vraný koně opět trénují

20.4.2021

Minulý týden byl ukončen půlroku trvající nouzový stav a spolu s ním lockdown. Naše vskutku kompetentní vláda dokonce byla tak milostivá a umožnila sportovcům v omezené míře trénovat, na což jsme velice dlouho čekali a s velkým nadšením se pustili do znovu obnovených tréninků.

První týden nám kouč naordinoval tréninky v úterý a čtvrtek s tím, že budeme hrát jen fotbálek a nějaký lehký výběh, abychom si vůbec připomněli, jaké to je kopnout do balónu a pokud možno se hned nezranili. Přestože jsme měli tréňou naordinovaný populární "indivindi" trénink, respektive indiviuální, tak bylo lepší to vzít v klidném režimu po tak dlouhé pauze. Pokud totiž nepočítáme jeden prosincový trénink, tak jsme se na fotbalovém hřišti neviděli těméř půl roku, což je asi nejdelší pauza v našich skvostných fotbalových kariérách.

V rámci stále měnících se opatření se snažíme trénovat oddeleně a podle současných regulí, což je samozřejmě velice komplikované, ale mnohem lepší než sedět doma. Bude potřeba nahnat kondici do startu sezóny 2024-2025 a nebo do restartu té letošní, pokud k tomu vůbec někdy dojde - snad ano. Naštěstí náš areál je dostatečně velký, abychom se s nutnými rozestupy mohli věnovat našim fotbalovým dovednostem a perfektně se připravili na zápasy, ať už budou kdykoliv.

Závěrem bychom chtěli poděkovat našemu správci a vrchnímu trávníkáři Jindrovi, který se víkend před startem tréninků pustil do nutného prořezání pažitu, aby mu dodal vzduch a vláhu a my se tak mohli opět pyšnit nejlepším hřištěm v kraji. V této neoblíbené a náročné činnosti mu celý víkend pomáhali vranští patrioti Honza "uzený losos" Lišák a Dominik Izera, kteří svůj volný víkend věnovali našemu klubu. Díky za vás!

Sledujte naše webovky a Instagram pro bližší informace z dění v našem klubu a také z dění ve fotbalovém světě, které se v posledních dnech takřka utrhlo ze řetězu.