Zachrání se okres?
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?

Vraný - Lišany 8:3

19.5.2019  17:00
Soutěž
1.B třída

A přeci to jde!

Dnes náš čekal soupeř ze dna tabulky SK Líšany.

Soupeř v minulém kole porazil Braškov 2:1 a poslal nás na spodek tabulky. Takže o motivaci jsme měli postaráno.. Vyhrát a nebýt poslední..

Ačkoli P. Baruzzi přijel pozdě ze své veselky, T. Kubík nastoupil až do druhé půle vinou předcházejícího zranění, tak jsem zápas zvládli, více než dobře..

Soupeř na nás nastoupil odhodlaně a zaslouženě vstřelil první branku Mutinským, ale naše odpověď byla rychlá.. Minutu poté dlouhém nákopem od golmana Izery se k balonu dostal Kalous a bylo srovnáno..

Aktivita hostů neustala a vyústilo to vlastencem na 1:2 (Jindřich). Ve 30. minnutě se k balonu v desítce dostal Fedrhanc a bylo opět srovnáno.. Ten samý hráč následně nastřelil tyčku a to byla předzvěst dalšího dění utkání.. Několik neproměněných šancí a zvyšující se aktivita domácích byla pozvánkou do druhého poločasu..

V drumé poločasu jsme brzy prostřídali, (Gažák za Pustaie a Kubík za Adamuse). Toto střídání se trenérovi Fujdiarovi vyplatilo.. po třech minutách napřáhl Gažák a zvýšil na 3:1. O tři minuty později přidal další branku po parádní akci střídající Kubík a o zápasu bylo téměř rozhodnuto.4:2.

V 65. minutě se k balonu v šestnátce dostal opět Kubík a nedal golmanovi šanci.. 5:2. o tři minuty později napřáhl pravačkou obránce Jeřábek a zvýšil na 6:2.. To už se zdálo, že je soupeř na kolenou.

Jenže soupeř zabral a my s vidinou snadného výsledku, trošku přestali hrát a hosté nás potrestali brankou na 6:3. (Bagi).

Opět jsme přebrali otěže hry a dvěma brankami Kubíka jsme určili výsledek zápasu na 8:3.

Je vidět, že když se sejdeme a máme chuť hrát, tak to jde..!! A je škoda, že v sezóně, jsme tuto chuť do hry neukázali ve více zápasech a nezískali více bodů..

střelic branek:

T. Kubík 4, A. Fedrhanc 1, L. Kalous 1, P. Jeřábek 1, K. Gažák 1

sestava:

D. Izera

P. Jeřábek (75.), T. Kostovčík, L. Jindřich, L. Košták (C) (79.)

L. Kalous, A. Fedrhanc, K. Kejval, J. Paluba

S. Pustai (46.), P. Adamus (46.)

Střídající:

T. Kubík(46.), K. Gažák (46.), J. Koukolíček (75.), P. Baruzzi (79.)

Rozpis utkání A tým

Okresní přebor    2019/20