sokol-vrany.cz > webové stránky slaví 1.rok !

webové stránky slaví 1.rok !

3.3.2012

narozeniny web.jpgPřesně před rokem byly spuštěny "nové" webové stránky našeho klubu a my Vám teď přinášíme pár zajímavých čísel a žebříčků sledovanosti.

Za celý rok bylo zobrazeno téměř 210.000 stránek při 50.000 návštěvách !

Průměrně to tedy bylo 136 návštěv denně.

Nejvíce návštěv - 309 -  jsme zaznamenali v pondělí 5.září. Bylo to po vítězném utkání proti Hostouni (6:3) Asi to překvapilo hodně fotbalových příznivců a tak se chtěli dozvědět více podrobností.

Naopak nejméně návštěv bylo na Vánoce 24.prosince. Pouhých 36 "bláznů" se zajímalo o fotbal i během vánočních svátků.

Po Pepovi Galbavém bylo druhé nejvyhledávanější jméno Petr Tůma a pak Libor Pazdera !

Nejsledovanějším soupeřem našeho A týmu byl ve fotogalerii Spartak Příbram se 167 zobrazeními.

Nejsledovanějším videem bylo Zumba vystoupení našeho předsedy na Sokolském plese.

K dnešnímu dni bylo shlédnuto 543x ! Dlouho vedl Libor "Rytmus" Pazdera, který už údajně trénuje na letošní Mácháč a máme se tedy na co těšit.

Mezi vašemi prohlížeči stále vede Internet Explorer, kterému na paty šlape Firefox. Mezi mobilními přístroji dominuje iPhone.

Všem návštěvníkům našich stránek děkujeme za přízeň !

Pokud byste něco na stránkách postrádali nebo měli námět na zlepšení, napište nám prosím na