sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech II.- Hvozdnice

Putování po stadionech II.- Hvozdnice

19.4.2011

Naše druhá cesta vede do Hvozdnice. Je to místo, kam se nikdo z našich hráčů, trenérů ani fanoušků netěší. Ono ani výsledkově nemáme na Hvozdnici dobré vzpomínky.

Třikrát jsme odjeli s prázdnou.

2006/07 prohra 5:1 -  2009/10 prohra 3:0 - 2010/11 prohra 4:1

Ale jak jsme na začátku slíbili, sportovní stránka nebude mít na hodnocení fotbalových stánků vliv.

Začněme zázemím. Hostům je k dispozici malá, vlhká místnost o rozměrech cca 3.5x3.5m s hodně "zajímavou" výzdobou. Vypadá to, že se zde svlékali dědové našich dědů. Sprchy jsou společné. Z 6 fungovaly 2! Pro všechny návštěvníky areálu slouží tři pisoáry. Jak je vidět na fotkách, i pomezní rozhodčí o poločas raději zvolil přírodu.

Kvalita hrací plochy je průměrná. Oproti Nelahozevsi diametrální rozdíl.

Naopak občerstvení je nadprůměrné. Výběr z několika druhů klobás, kotletek a dokonce sýrů je neobvyklý. Chuťově velice dobré a cenově přijatelné. Točí Staropramen.

Fanoušci jsou až na vyjímky v pohodě. Těch pár ňoumů, co rychleji křičí než přemýšlí najdeme i v jiných klubech.

Kam jsou ale investovány peníze místního klubu ví jen asi vedení a možná Vít Bárta. Nám se zdá, že se za poslední léta  toho moc ve Hvozdnici nezlepšilo.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

týmzázemíobčerstveníhrací plochacelkový dojem
 Nelahozeves      3        4         2           3
 Hvozdnice     3        6         4          4,3
 Spartak Příbram

V dalším díle se můžete těšit na návštěvu areálu Spartaku Příbram, který patří k nejhezčím v celé soutěži.

foto MP©

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIÓNECH