sokol-vrany.cz > zimní posily I. - Tomáš Abrham

zimní posily I. - Tomáš Abrham

7.1.2012

Jak už jste mohli zaregistrovat z médií, která předběhla oficiální klubovou tiskovou konferenci, tak první zimni posilou se stal Tomáš Abrham.

Jedná se o mladého, kvalitního hráče, který si už A třídu vyzkoušel v dresech Lhoty a naposledy Tuchlovic. Momentálně také obléká dres ligového futsalového SAT-ANu Kladno.

V minulé sezóně se "proslavil" basketbalovým hodem míče na sudího v Dobřichovicích. Za jeho přesný pokus ho tenkrát disciplinárka odměnila trestem 18 měsíců bez soutěžního zápasu, který nakonec zkrátila, takže Tomáš může od února opět hrát.

Bližší představení Vám nabídneme v průběhu několika dnů.

Tomáš Abrham (vlevo) v akci v dresu Tuchlovic (foto Bohumil Kučera)Tomáš Abrham (vlevo) v akci v dresu Tuchlovic (foto Bohumil Kučera)